Ümraniye Nakliyat

ümraniye nakliyat
ümraniye nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Eskiden ev taşıma ev sahipleri için tam bir eziyetti. Günlerce eşyalar paketlenir ve tek tek paketlerin üstü kalem ile yazılır. Kamyonet ayarlanır. Taşımak için çalışan ayarlanır. Eşyalar vura vura hasar görerek taşınır. Ve neticesinde evin yarısı hasarlı bir şekilde yeni yere gidilirdi. Tabi sigortasız bir taşıma olduğu için eşyaların gördüğü hasar ve ev sahiplerinin çektiği eziyette yanlarına kalırdı. Bu durum ev sahibine hem maddi hem de manevi olarak yansımaktaydı. Artık böyle bir duruma maruz kalmaya gerek yok. Kartal evden eve nakliyat firmamız ile güven taşıyoruz artık.

Firmamız Ümraniye evden eve nakliyat ile ev sahiplerinin evlerini güvenli bir şekilde taşıyoruz. Profesyonel ekibimiz çok kısa sürede eşyaları yüklemekte ve ulaşacağı yere yine kısa sürede indirerek kurulumunu yapmaktadır. Firmamızda çalışan personeller taşıma, tesisat, marangoz ustalarından ve cam, porselen paketleme için bayan personelden oluşmaktadır. Tüm eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde yerine ulaşmasını isterseniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Ümraniye evden eve nakliyat kapalı kasa kamyonetler ile taşıma işlemi yapmaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinden önce personelimiz evde paketleme işlemine başlamaktadır. Organize bir çalışma ile taşıma kısa sürmektedir. Ev içerisinde bayan personel cam ve porselen eşyaların paketlemesini yaparken, marangoz ustası mobilyaları düzgün bir şekilde sökerek hiç bir zarar görmeyecek şekilde paketleme yapmaktadır. Aynı şekilde tesisat ustası personelimiz evde bulunan beyaz eşyaları düzgün bir şekilde sökerek özenle sararak paketler. Bu sayede eşyalar hiç bir zarar görmez. Köpük, battaniye ve kartonlar ile son derece titiz bir şekilde istiflenen eşyalara hiç bir zarar gelmemektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Kamyon içerisine eşyalar düzgün ve hiçbir boş alan kalmayacak şekilde sıralı bir şekilde düzülmektedir. Bu sayede eşyalar sallanmadan sabit bir şekilde taşınmaktadır. Taşınılacak evde eşyalar aynı şekilde yerlerine yerleştirilerek teslim edilir. Tüm eşyalar açılır ve çöpleri dışarıya atılır. Bununla beraber cam ve porselen eşyalar, istenirse kıyafetler düzülerek ev sahiplerine teslim edilir. Eşyalar sigortalı olarak taşınmakta ve zarar görmesi halinde zarar sigorta firması tarafından en kısa sürede Ümraniye evden eve nakliyat ile siz sadece ceketinizi alıp çıkın. Gerisini bize bırakın.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat İle Hayatın Rahatlığını Yaşayınız…

ÜMRANİYE NAKLİYAT>>>0532 722 48 27
MERKEZ : 0 850 840 0 666
WHATSHAPP : 0 532 722 48 27
ÜMRANİYE : 0 216 471 72 20
ATAŞEHİR : 0 216 471 71 81
KARTAL : 0 216 526 08 16