Akser Evden Eve Nakliyat

Akser-Evden-Eve
Akser-Evden-Eve

AKSER evden eve nakliyat firması kurumsal bir firma olup ve bu güne kadar yaptığı başarılı hizmetleriyle de müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlamayı başaran bir firmadır. Firmamız öncelikle siz değerli müşterilerimize verdiği sözü yerine getirmeye öncelik veren bir firmadır. 1987′ den beri İstanbul evden eve nakliyata kaliteli bir hizmet vermektedir.

Müşterimizle yaptığımız anlaşmaya bağlı kalarak istedikleri zaman da verdikleri adreste sözleşmeli ve sigortalı tam ve eksiksiz bir şekilde bulunup anlaşıldığı şekilde hareket edilir. Elemanlarımız hepsi yerli ve sigortalıdır. Şirketimizin belirlediği kurallara göre bir çalışma sistemi sergilemekteler. Malzemelerimiz son derece temiz ve hijyeniktir. Evinizi veya büronuzu (vb) yerler tam ve eksiksiz bir şekilde kamufle etmek için bütün araçlarımızda yeterli ve eksiksiz malzememiz mevcuttur. resimde yer verildiği gibi evinizi, eşyalarınızı, kırılacak eşyalarınızın, mobilya ve  ufak tefek eşyalarınıza varana kadar hepsi ambalajlanır. Ev taşımak, Evden Eve Nakliye Bizim işimiz. Evden eve nakliyata kalite ve güvenin adresi olarak düşünmeden taşınmanız için 1987 den beri nakliye akser İstanbul evden eve nakliyat firması olarak tüm Türkiye geneli şehirler arası profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Ana merkezimiz İstanbul olamak üzere hem ana dolu yakası hemde Avrupa yakasındaki şubelerimizle Türkiye’nin her yerine bu kaliteli evden eve nakliyat hizmetimizi vermekteyiz. unutmayın kalite tesadüf değildir. Ücretsiz Ekspertiz Sigortalı ve Güvenilir Bir Hizmet İstanbul’un her yerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir. Uzman elemanımız tarafından eşyalarınız kontrol edilir ve buna göre size en uygun fiyata teklifi sunulur. Mutabakata varılırsa karşılıklı bir ön ödeme dahiline sigorta ve sözleşme yapılır ve eşyalarınız için yeterli derecede malzeme, koli, beyaz kağıt hangi boy aracın kaç kişilik bir ekibin hizmet vereceğini bu ekip içinde hangi ustaların mevcut olacağını ve aklınıza takılan bütün soru işaretlerinin bir cevabına ulaşırsınız .Unutmayın kalite tesadüf değildir.

 

Adres: İnönü mahallesi ulusu caddesi medine mescidi sokak no/22 d/1 Ataşehir/İSTANBUL

 

Merkez :        0216 469 08 53

Destek hattı: 0535 027 03 15

0532 303 12 88