Önder Nakliyat

Önder-Evden-Eve
Önder-Evden-Eve

Önder Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrübe , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir

Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini Gerçekleştiren Önder Nakliyat; Kalite’den Ödün Vermeden Hizmete Devam Etmektedir
Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında da Rakipsiz Ve Uygun Fiyatlara Hizmet Veren Evden Eve Nakliyat Sektöründe Tek Firma ile kalmayıp geniş arac filosu ile hizmet vermektedir.

İstanbul Merkezli Firmamız Tüm Türkiye’de Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri ÖNDER NAKLİYAT HİZMETLERİ Evinizi,Ofisinizi ve Değerlerinizi Taşır!

Eşyalarınızı evinizde hassas bir şekilde paketliyor, özenle taşınma işlemi gerçekleştiriyoruz. İster evden eve, ister ofis taşımacılığı olsun eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

OFİS TAŞIMACILIĞI

Alanında uzman bir ekiple özenli olduğu kadar hızlı bir taşımacılık hizmeti almaya ne dersiniz? Ofisinizi sizin kadar önemsiyor ve ideal taşımacılık çözümleri sunuyoruz… Taşınmak sizin için artık zor değil…

Uluslararası Ev Taşıması Ev eşyalarınız için güvenli, kapalı ve hijyenik depolarımızla, sizlere depolama hizmeti de sunuyoruz.24 saat bekçili koruma ve her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık rizikolarını kapsayan geniş kapsamlı sigortasıyla depolarımız hizmetinizdedir.

Fabrika Taşıma

Fabrika taşımacılıkta siz müşterilerimize ait tüm malzeme , ürün , makine ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda bulunan tüm makine ve aletlerin bulunduğu yerden diğer yere sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınması için Uludağ taşımacılık sizin hizmetinizdedir.

Profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde fabrika taşımacılıkta son derece düzgün ve sorunsuz bir nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz. Fabrika taşıma işlemleri öncesinde sizlere göndereceğimiz ekiplerimiz fabrikanızdaki keşif yaparak tüm makine ve eşyaların kaydını tutarlar. Keşif sonrasında eşyalarınız sigortalanır böylelikle olası bir sorunda eşyalarınız garantiye alınır.

Daha sonra nakliye işlemine geçilerek diğer nakliye bölgesine eşyalarınız taşınır. Fabrika taşıma işlemleriniz için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Fuar Taşıma

Fuarlar tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de önemli bir yere sahiptir. Şirketler fuarlarda kendi ürünlerinin stantlarını açarak tanıtımlarını yapmaktadır. Önder nakliyat olarak siz müşterilerimizin fuar alanına fuar malzemelerinin ve eşyaların nakliye işlemlerini yapmaktayız.

Son derece profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde fuar eşyalarınız düzgün ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz fuar alanına taşınmaktadır. Nakliye işleminden hemen önce fuar alanına nakliyesi yapılacak eşyaların keşfi yapılarak nasıl bir nakliye işlemi uygulanacak bunun planı yapılır. Daha sonra nakliye işlemine geçilir.

Eşyalarınız fuar bölgesine getirilerek istediğiniz şekilde indirme işlemi gerçekleştirilir. Fuar taşıma işlemleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle taşımacılık ve nakliye sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

HIZLI TESLİMAT
Biz Zamanında Teslimat ve Güven Sağlarız ve Zamanınız Bizim İçin Önemlidir Unutmayın Biz Sizin için Varız.

GÜVENLİ NAKLİYAT
Eşyalarınızı Emanetimiz Bilip. Onları Gözümüz Gibi Koruruz. Siz Hiç Merak Etmeyin Size Kalan Tek Şey Bizi Tercih Etmektir.

TÜRKİYENİN HER YERİNE TAŞIMACILIK

Türkiyenin Her Yerine Taşıma Hizmetimiz Mevcuttur Modern Araç ve Ekipmanlarımızla Sizlere Hizmet Sunmak Bize Mutluluk Verecektir.

Kayışdağı mah. Akyazılı Caddesi, No: 35 Ataşehir / İstanbul

TELEFON: +9 0216 415 89 11