Yahya Aysa Evden Eve Nakliyat

Yahya Aysa Nakliyat
Yahya Aysa Nakliyat

Yahya Aysa evden eve Nakliyat 25 yıllık Evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Nakliyat konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel ekipmanlarla sürekli müşteri potansiyelini yukarılara çıkarmaktadır. Zamanın sürekli değişen ve sürekli gelişme gösteren ülke olarak zor olan işleri kolaylaştırmak için sürekli çözümcü çalışmalar yapmaktayız. 1980 yılında kurulan firmamız Yahya Aysa Nakliyat kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta İstanbul’un lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Yahya Aysa Nakliyat, bugün İstanbul’daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir. Geçen 25 yıllık süreçte firmamız, kendisini sürekli yenilemiş, nakliyat sektöründeki açıkları ve ihtiyaçları en iyi şekilde çözümlenmiş, çalışmalarını ” DÜRÜST NAKLIYECİLİK ” adı altında yapmıştır. Kısa sürede sizlerin takdirini kazanmış ve evden eve taşımacılık sektöründe öncü firma olmuştur. Kaliteli nakliyat hizmeti vererek, İstanbul ‘da evden eve taşımacılık  sektöründe basamakları hızla tırmanmıştır.

DEPOLAMA

Nakliyatta olduğu gibi depolamada da sizlere hizmet vermekteyiz yani evinizi veya ofis, iş yerinizi, gelip ambalajlama yapıp kendi depomuzda muhafaza edip istediğiniz gün tekrar taşımasını yapıyoruz. Sizin için eşyalarınızı depolamak için başka firmaları aramanıza gerek kalmadan hem nakliyesini hemde depolamasını aynı anda yapabilirsiniz. Depolama fiyatları eşya cinsine ve kaplayacağı yere göre değişir ortalama bir fiyat belirlemek için firmamızla iletişim bölümünden ulaşın veya teklif al kısmından eşyanızı belirtip fiyat teklifi alabilirsiniz.

PAKETLEME

Uzman, nitelikli ekibimiz her türden eşyayı özel ambalajlar ve uygun uygulama teknikleri ile kaplar zarar gelme olasılığını en aza indirilerek müşterilerimizin huzur ve güven içerisinde değerli eşyalarının taşınmasında yardımcı oluruz. Bütün Müşterilerimiz için Tek kullanımlık yeni malzemeler kullanılmaktadır. Eşyalarınız Paketleme anından itibaren Sigortalıdır.. Personelimiz Mobilyalarınızı Sökme ve yeniden Monte etme konusunda uzmandır. Ayrıca özel ürünlerinizde sizlerden destek almadan ve izni olmadan herhangi bir işlem uygulanmaz.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evden Eve Nakliyat ve taşıma işlemleri Profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama firması olan Yahya Aysa nakliyat, günümüzde sektör içerisinde büyük başarılara imza atmıştır. 1976 yılından bu yana profesyonel elemanları ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetlerine büyük bir hız ile giriş yapmıştır. Günümüz Yahya Aysa nakliyat firması gelişen teknoloji ile birlikte müşteri memnuniyetini ve hizmetinde yenilik yapmayı kolayca yakalamıştır.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMA

Nakliyat ve Taşımacılık  Sektör içerisinde özellikle günümüzde yoğun bir rekabet ortamı oluşmuştur. Fakat firmamız hizmet kalitesinden ve fiyat politikasından asla taviz vermeden yoluna devam etmiştir. Firmamız şuan itibari ile nakliyat firmaları tarafından örnek alınan ve müşteriler tarafından ilk tercih firması haline gelmiştir. Kurumsal kimliğinden asla taviz vermeyen firmamız her alanda başarıya aç bir firmadır.

OFİS & FUAR TAŞIMA

Yahya Aysa Nakliyat ofis, fabrika , hastane , okul , gibi taşımalarınız da geniş araç filomuzla ve uzman ekipmanlar la nakliyenizi kısa zamanda ve düzenli şekilde hizmet vermekteyiz. Aysa Nakliyat Firmamızla anlaşmanız olduğu taktirde öncelikle tüm ofis veya taşınacak herhangi bir yer. eşya gurubunuz teminat altına alınarak oluşabilecek hasarların onu kapatılır, Zararınıza mahal verilmez. Bunun akabinde sırası ile maddeler ve deneyimimiz devreye girmektedir.

İLETİŞİM
GSM: 0532 692 14 05
Telefon: 0850 800 06 07
İstanbul