Ege Nakliyat

Ege-Nakliyat
Ege-Nakliyat

Ege sektörde yük organizasyonuyla başlanılan noktadan, Entegre lojistik hizmetleri sunan bir yapıya ulaşmıştır. Bu hizmetlerini her müşterisi için butik bir yapıya dönüştürmüştür. Nakliyat ücretleri gayet makul bedeller olmakla beraber hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti esaslıdır.

Ege ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesini organize eder. Ege müşterisinin Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonuna lojistik destek sağlar. Ege, nakliye, envanter, depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesi gibi hizmetlerin tamamını bir arada müşterisine sunar. Ege Lojistik işletme sorumluluğu olan, müşterisinin organizasyonu, hammaddenin coğrafik konumlanması, prosesin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkün olan en düşük maliyetle karşılanarak işin bitirilmesi aşamalarına katılarak müşterisinin çözüm ortağı olmayı hedefler.

Kurumsal – Değerlerimiz

Ege kurumsal değerlerini oluştururken; İnsana ve çevreye saygıyı ön planda tutar. Müşterisinin en üst düzeyde memnuniyetini önemser. Ege sektöründe saygı gören, takip edilen ve örnek alınan bir kuruluş olma amacındadır.

Çatısını çalışanlarının memnuniyetiyle kuvvetlendiren ege, temel prensip olarak müşterisinin çözüm partneri olmasının yanı sıra, ekonomik, rekabetçi ve avantajlı sistem çözümleriyle hareket eder.

Ankara bir çok başarılı firmanın referansını alan ve Gürşah demir, Bilmet İnşaat, Upsan gibi farklı sektörlerde de başarıya ulaşmış illerimizden biridir.

Adres : Bahçekapı Mahallesi Nakliyeciler Sitesi B Blok No: 58 Şaşmaz / Ankara
Tel :+90 312 278 40 50 (pbx)
Tel :+90 533 659 66 95
Tel :+90 312 278 30 69

İSTANBUL OFİS

Orhanlı Mahallesi Demokrasi Cad. No: 101 Nakliyeciler Sit. D Blok No:1
Orhanlı / Tuzla / İstanbul
Tel :+90 216 394 40 51
Tel :+90 216 394 40 90