Namlı Nakliyat Evden Eve

Namlı-Evden-Eve
Namlı-Evden-Eve

Namlı Nakliyat 1981 yılında İstanbul Kozyatağı – Kadıköy’de kurulmuş olup , yaygın filosu ve tecrübeli ekibiyle şehir içi , şehir dışı, evden eve nakliyat ve iş yeri nakliyesinde güvenilir hizmet verme anlayışıyla tüm yurtta, müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak nakliye çalışmalarına başlamıştır.

Namlı Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta birçok hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Verilen tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz, verilen hizmetlerin tamamı Namlı Nakliyat güvencesi altındadır. Eşyalarınız güvenli, kaliteli ve düzgün bir şekilde taşınmaktadır.

Nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, askılı tekstil taşımacılığı, fuar malzemeleri nakliyesi, kurumsal nakliyat hizmetleri, stand malzemeleri nakliyesi, uluslararası evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, tarihi eser taşımacılığı,para kasası taşımacılığı, evden eve depolama gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak sunmaktadır.

Telefon : 0216 577 24 54 – 0216 572 78 28
Fax : 0216 577 24 54