Dizayn Evden Eve Nakliyat

Dizayn-Evden-Eve
Dizayn-Evden-Eve

Dizayn Nakliyat evden eve ve şehirler arası nakliye hizmeti veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmamız Kars merkezli olup Türkiye’nin bütün il, ilçe, köy ve kasabalarında hizmet sunmaktadır. Ayrıca İstanbul ilinde de şubemiz bulunmaktadır. İstanbul ilinden gelen tüm nakliyat taleplerinize de en aktif şekilde hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu ve deneyimli, güler yüzlü çalışanıyla siz değerli müşterilerimizin her türlü eşyasını güven içinde sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Uzun yıllar nakliye sektöründe hizmet veren firmamız bugüne kadar verdiği bütün hizmetlerde müşterinin değerini kazanmayı başarmıştır. Amacımız; güven içinde eşyalarınızı en ekonomik biçimde müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirerek taşımaktır. Taşımış olduğumuz her eşya parçasını kendi eşyamıza değer verdiğimiz kadar değer vererek deneyimli ve son derece eğitimli personellerimizle eşyalarınız istediğiniz zaman istediğiniz yere taşımak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Kars ve İstanbul merkezli Dizayn Nakliyat ile sorunsuz nakliye hizmeti alabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz danışmanlarımız sayesinde nakliyat sorularınızın cevabını alabilirsiniz.Nakliyat sigortamız sayesinde eşyalarınız güvenilir şekilde taşınmaktadır.Uzman eşya taşımacılığı yapan personellerimiz bulunmaktadır. Eşya Ambalajlama sayesinde koltuk ve kırılacak eşyalarınız en güvenilir şekilde yeni adresinize ulaştırılır.Nakliyat sözleşmelerimiz sayesinde eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşımaktayız.Geniş nakliyat araç filomuz sayesinde her zaman tüm nakliye taleplerinize cevap veriyoruz. Eşyalarınız için yapılan nakliyat çalışmasında eşyalarınız montaj ve de-montaj desteği de vermekteyiz.

İstanbul Merkez İletişim

Tel : 0216 445 9241
Gsm : 0532 067 1462

Kars Merkez İletişim

Tel : 0474 212 7371
Gsm : 0532 066 1854