Evimtaş Evden Eve Nakliyat

İnsanların artan ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, yaşam kalite ve standartlarını yükseltmeye çalışan ve kendini sürekli geliştiren firmamız yenilikçi, dinamik ve sorumluluk taşıyan ruhuyla yıllardır size hizmet vermeye devam etmektedir. İlk olarak nakliye hizmetlerinde bulunarak bu sektöre giriş yapan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçları, geri bildirimleri sonucunda depolama sektörüne giriş yapmış bulunmaktadır.

Firmamız geçen yıllar içerisinde bir çok sayıdaki nakliye ve depolama hizmetini müşterilerine titiz bir şekilde sunmuş, ve devam eden süreçtede kazandığı güven ve artan müşteri portföyüylede bir çok projeye devam etmektedir. Kısa bir zaman içerisinde gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrar şekline dönüşmüş ve firmamız bu sektördeki saygın ve güvenilir firmalar arasındaki yerini almıştır.

Firmamız bugün onlarca personeli, aracı ve depolama tesisiyle hızla gelişen bu toprakların yapı taşlarından birini oluşturmakta, dinamik ve gelişime açık çehresiyle marjinal faydasını her geçen gün arttırmaktadır. Firmamız, insan odaklı sorumluluk ruhuna sahip olması, güvenliğe odaklı yapısı ve dinamik çalışma performansıyla bir çok firma ve insanların güvenini kazanmıştır. Firmamız, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da perçinleştirerek, modern yönetim ruhunun verdiği imkanlardan faydalanarak, genel ekonomiyede de her zaman katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Adres  : Bostancı Mh. Prof. Dr Ali Nihat Tarlan Caddesi, Mimoza Sokak Eva Rezidans No:10/A
Kadıköy / İSTANBUL

Tel      : 0216 362 56 01