Konaktaş Evden Eve Nakliyat

Konaktaş-Evden-Eve
Konaktaş-Evden-Eve

Konaktaş Evden Eve Nakliyat, İstanbul merkezli olarak kurulmuş başta İstanbul ve ilçelerinde daha sonraları güçlü ve dinamik yapısı ile oluşturmuş olduğu profesyonel ekip ve ekipmanları ile çevre illere ve ilçelerine en sonunda da Türkiye’nin 81 iline hizmet veren güçlü ve kurumsal bir firma olmuştur. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdüren Konaktaş Evden Eve Nakliyat, verdiği hizmet ile sizleri memnun etmeyi kendine amaç edinmiştir. Sizlerin güvenini sağlamak adına kendimizi de geliştirmeye devam etmekteyiz. En değerli, en özel ve taşınması hakkında aklınızda şüphe uyandıran eşyalarınız, çimstone tezgahlarınız, piyano, kasa vb ağır eşyalarınız bile en kolay yöntemlerle taşınabilmektedir. Bizlere güvendiğiniz için pişman olmayacaksınız. Kırılabilecek, çizilebilecek eşyalarınız, makine ve  hassas ev aletleriniz için en doğru tercih Konaktaş Evden Eve Nakliyat olacaktır.

Evden Eve Nakliyat olarak başladığımız hizmete sektörel büyüme neticesinde, hem müşteriyi tek firma altında tüm nakliye ve taşıma taleplerinin karşılanması hemde depolama, eşya depolama olarak firmanın İstanbul evden eve nakliyat ve İstanbul depolama hizmetleri olarak güçlü ve yenilikçi firma olduğunu müşteriye en güzel şekilde anlatabilmek adına, asansörlü taşıma, askılı tekstil taşıma, banka taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma, hastane taşıma ve buna bağlı birçok kurumsal taşıma ve ofis taşıma hizmetlerini de sunan firmamız, kurduğu ekibi ile başarılı birçok hizmet gerçekleştirerek gerçek bir nakliye firması olduğu ispatlamıştır.

Ev taşıma konusunda eşyalar ve koltuk takımları kesinlikle çizilmeden veya hiçbir zarar görmeden taşıma yapılmaktadır. Eşyalarınız yerlerinden alınır ve isteğinize göre paketlenerek çelik kasalı araçlarımız ile güvenli bir şekilde yeni evinize taşınmaktadır. Eşyaları evinize kadar taşıyarak nakliye işimizi tamamlamaktayız. İstanbul Evden Eve Nakliyat, hizmetler arasında en çok rekabetin yaşandığı hizmet olup, her firma bu bölgede hizmeti elinden geldiğince yerine getirmeye çalışmış, ama ne sunulan hizmette ne de hizmet sonrası müşteride edinen memnuniyet ve güven derecesinde firmamızın başarısını yakalayabilmişlerdir.

Konaktaş Evden Eve Nakliyat gerek taşınma gerek nakliye olarak birçok kategoride ele alınması gereken hizmet öncesi kesinlikle koordineli bir çalışma yürütülmesi gerekli iştir. Evden Eve Nakliyat İstanbul, Evden Eve Nakliyat ve İstanbul Nakliyat hizmetlerinin an çok talebin olduğu sektörün en nabzını ölçen en gözde hizmettir.

Zamanla gelişen teknolojiler, sektörde kolaylık sağlasa da yinede çok aşırı bir fiziksel güçle gerçekleştirilmesinden dolayı yorucu bir hizmettir, bu hizmeti müşteriye sunarken gösterilen dikkat hassasiyet başarıyı sağlamada en önemli unsurdur. En uygun, aynı zamanda en ucuz taşıma yaparak sizi de düşünmekteyiz. Bütçenize uygun şartlarımızdan sizde memnun kalacaksınız. İstanbul ve çevresinde iseniz mutlaka bizimle çalışmalısınız. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak ve aynı zamanda taşınma sürecinde sizin adınıza her şeyi biz düşünecek ve yapacağız.

Bunlardan biri de ekspertizdir. Taşınma ve nakliye denildiği zaman ekspertiz de yapılması gerektiği bilinmektedir. Evden Eve Nakliyat firmaları çoğu zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte ve bu hizmet sayesinde hem nakliye daha hızlı ve kolay hemde müşteri için daha ekonomik hale gelmektedir. Önceden bir eşyalarınızı ve eşya ağırlığını görerek size en uygun taşıma sistemini, taşıma aracını bulmak bizim görevimizdir. Eşyalarınız ekspertiz planı sayesinde güvenli bir şekilde paketlenir. Paketlenen eşyalar aracımıza yüklenerek belirtilen adrese doğru yola çıkarılır. Belirlenen adrese varıldığında, sizin isteğiniz üzere planlanmış haliyle yerleşimi gerçekleştirilir.

Varsa eşyaların montaj ve dizaynı yapılır. Eşyalarınızın taşınması öncesinde gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz değerleme ile taşınma zamanlaması hesap edilir, eşyalarınızın önem sırası ve taşıma şekli belirlenerek daha güvenli bir nakliyat için gerekli bilgiler elde edilir. Böylece tam zamanında bir teslimat için zamandan tasarruf sağlanır. Ayrıca güvenli ve kazasız bir nakliyatın yolu çizilerek eşya taşımasının her aşaması belirlenmiş olur. Sizlerde taşınmanız gerektiği hallerde firma arayışa girdiniz ve şu an bu sayfada bu yazıyı okumuşsanız nakliye için en doğru adreste olduğunuzu unutmayınız, Günün 24 saati iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan, yada çalışma saatleri dahilinde adreslerimize başvurarak nakliye taleplerinizi bildirebilir hizmet konusunda çalışma sürecimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres : Kayışdağı mah. Akyazılı cad. No: 33/12 Ataşehir / İstanbul

Telefon : 0533 492 63 54 – 0850 302 65 45