Aknet Evden Eve Nakliyat

Aknet-Evden-Eve
Aknet-Evden-Eve

Aknet Nakliyat, evden eve nakliyat hizmet sektöründe bütünleşmiş hizmet anlayışı doğrultusunda 1980 yılında kuruldu, Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan AKNET evden eve nakliyat, kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Kendine ait araç ve ileri teknolojik çok özel ekipmanları ile evden eve nakliyat ve evden eve taşımacılık sektöründe büyük kamyon ve kamyonetten oluşan, sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyatta, güvenli ve itinalı, 24 saat açık telefonları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olarak, nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Gücümüzü, evden eve taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekip ve ekipmanlar ile taleplere cevap vermekteyiz. Bu doğrultu da, Aknet evden eve nakliye her gün artan bir potansiyel ile İstanbul, Ankara ve İzmir, şubelerimizle Türkiye geneline hızlı ve güvenli bir şekilde şehirler arası evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılık yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek ve sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın; sonuca yönelik, reaktif ve katılımcı faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak hatta rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

Amacımız evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak ve bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmaktır.

Anadolu Yakası : İçerenköy Mh.Emniyet Sok. No:4 D:1 İçerenköy – Ataşehir / İstanbul

0216 398 94 86
0532 583 27 97
0536 846 73 96