Ergonak Evden Eve Nakliyat ile Profesyonel Taşınma

Ergonak-Evden-Eve
Ergonak-Evden-Eve

ERGONAK Nakliyat Önder Tangır ve Ersin Tangır tarafından kurulmuştur. 1954 doğumlu olan Önder Tangır , İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunudur. Önder Tangır ’ın sektörün en köklü firmalarından biri olan Tuzcuoğlu Nakliyat’ta 40 senelik tecrübesi bulunmaktadır. 1975-1990 yılları arasında firmanın çeşitli departmanlarında müdürlük görevini üstlenmiştir. 1990-1998 yılları arasında farklı bir sektörde faaliyet gösteren ASTAŞ Alüminyum’da Personel Müdürü olarak görev alan Önder Tangır , 1998-2011 yılları arasında Tuzcuoğlu Nakliyat İstanbul Şubesi’nin Yöneticilik görevini üstlenmiştir.

Ersin Tangır 1981 doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 1999 yılında Tuzcuoğlu Nakliyat’ta eksper olarak sektöre adım atan Ersin Tangır , 10 yıl boyunca Operasyon ve Ekspertiz Müdürü olarak çalışmıştır.

Önder ve Ersin Tangır sektörde edindikleri tecrübeyi aynı çatı altında toplayarak ERGONAK Nakliyat’ı kurmaya karar vermiştir. Nakliyat sektöründe, sektörün yapısı gereği birçok aile şirketi bulunmaktadır. Ancak kaliteli hizmet veren, güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma sayısı, sektördeki firma sayısına oranla oldukça azdır. ERGONAK Nakliyat kurumsal, güvenilir ve standart sahibi nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Tecrübe sahibi yönetim kadrosu ve yeni enerjisiyle ERGONAK yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en yüksek standartlarda hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. ERGONAK Nakliyat şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası taşımacılık hizmetleriyle faaliyet göstermektedir.

Adres : Profesör Dr. Hıfzı Özcan Cd. Gülveren Sk.Çağdaşkent Sitesi 3/A D:11 Ataşehir İstanbul

Telefon : 444 29 55

Telefon :(0216) 410 54 10