Sembol Evden Eve Nakliyat ile Hemen Taşının

Sembol Evden Eve Nakliyat
Sembol Evden Eve Nakliyat

SEMBOL NAKLİYAT adıyla ilk kez 2004’te İstanbul Pendik’te hizmet vermeye başladık. Ağırlık olarak ev ve ofis taşımacılığı üzerinde yoğunlaştık. Yenilikçi ve modern taşımacılık tekniklerimizle kısa süre de şahsi ve kurumsal müşterilerimizi memnun etmeyi bildik güven sağladık. SEMBOL NAKLİYAT olarak müşterimize kaliteli hizmet sunmayı ana hedef seçtik. Müşteri beklentilerine hoşnutsuzluklarına kulak vermesine taahhütlerin en hızlı şekilde yerine getirilmesine ve müşteri sorunlarına anında çözüm üretlmesi gerekliliğini ilke edindik. Ev taşımacılığının işleyişi ise telefonla ulaşarak veya bizi ofisimiz de ziyaret ettiğiniz de eğer dilerseniz ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Taşıma günü gediğinde uzman ekibimiz tarafından tüm eşyalarınız özen ve titizlikle ambalajlandıktan sonra düzgünce araca yerleştirilecektir. Boşaltma adresine geldiğinde demonte edilmiş mobilyalarınız ve eşyalarınızın tamamı istediğiniz gibi monte edilip yerlerine kurulacaktır.

Firmamız, günümüze kadar müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Kaliteli hizmetin, ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı  inancıyla çağa uygun yapılanmasını sürdürmektedir. Bu bağlamda modern knolojik alt yapıya, güçlü insan kaynağına ve yüksek hizmet kalitesine sürekli yatırım yapmaktadır.

Zamanında ve güvenilir hizmet, Müşteri odaklı çalışma, ilerici vizyon. Uluslararasıkalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı, ilkeli ve tutarlı olmak, çevreye, bireye ve insan haklarına saygı ilkeleri bizim için “olmazsa olmaz” değerlerin başında gelir ve şirketimizin misyonunu oluşturur. İlkelerimize bağlıi kalarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmetler sunmak; sektörümüzdeki en önemli sorunlardan olan etkin, doğru ve hızlı bilgi akışını sağlamak verdiğimiz hizmetlerin temel taşlarıdır.

SEMBOL NAKLiYAT Size her zaman verdi?i hizmetin daha iyisini sunmak için devamli çalışıyor. Sizi bu rekabet ortamında öne geçirecek en kaliteli hizmete ulaşmak için, bu güçlü desteğe ve işbirliğine güvenebilirsiniz. Sizi yarınlara taşımak için SEMBOL NAKLİYAT….

Yeni Mahalle mah. Şehit Fethi cad. No:5-A,İstanbul/Pendik

Tel : 0 216 390 89 99
Gsm : 0 535 527 78 88
Gsm : 0 554 726 16 61