Truva Evden Eve Nakliyat

truva-Evden-Eve
truva-Evden-Eve

1980 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi ve şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.

İstanbul içinde ve Şehirler Arası illerimize İzmir, Ankara, Adana, Bursa ve diğer şehirlerimize evden eve nakliyat hizmetini güvenilir ve kaliteli bir hizmetle sizlere sunmaktadır.

Truva Nakliyat’ın uzun yıllardır süren deneyimi ile size sunmuş olduğu hizmetler arasında evden eve nakliyat, ofis – büro taşımacılığı, fabrika, banka, piyano, fuar, askılı tekstil taşımacılıklarının yanı sıra taşımaya yardımcı paketleme ve ambalaj hizmetini vermektedir.
Truva Nakliyat olarak evinizi taşırken sizlere rahat bir ortam hazırlamak için ve sizi ev taşımanın sıkıntılarından kurtarmak için her türlü taşıma hizmetini vermekteyiz.

Truva Nakliyat eşyalarınızı özenle toplar, taşıma aracına özenle yerleştirir. Kırılacak eşyalara dikkat eder ve uzman ekibi ile isteğe bağlı olarak eşyalarınızı özenle toplar.

Truva Nakliyat aynı şekilde taşınacak olunan eve eşyalarınızı dikkatli bir şekilde yerleştirir monte yapılması gereken eşyalarınızı monteler.

Truva Nakliyat bütçenize uygun ücret ve en iyi araç ekipmanlarıyla güvenle evinizi taşır ve sizlere güler yüzlü bir hizmet sunar.

Hizmetimizden faydalanmak için bizi arayınız.

Biz sizin Kişisel ihtiyaçlarınızda Ev Eşyanızın taşınması için en iyi yanıtı
verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Tüm Türkiye: 444 9 761
Anadolu: 0216 573 25 69
Anadolu: 0216 573 22 75
Avrupa: 0212 275 31 51
GSM: 0533 427 95 96