Arasoğlu Evden Eve Nakliyat

Arasoglu-Evden-Eve
Arasoglu-Evden-Eve

ARASOĞLU evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve karton koli kullanılmaktadır. Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır.Evden nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri hijyen ve güven gerektirir. Arasoğlu evden eve nakliyat olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Arasoğlu taşımacılık olarak evden eve nakliyat sektörünün müşteri memnuniyet oranını yükseltmek için katkıda bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyet oranı %96 olan Arasoğlu Taşımacılık neredeyse taşıdığı bütün müşterilerini mutlu taşıma deneyimi sunarak müşteri memnuniyet oranını düşürmemeyi hedeflemektedir. amacımız alelade bir evden eve nakliyat hizmetinden çok müşterilerin bizi övgü ile bahsedecek bir hizmet vermektir.

İstanbul’dan bütün Türkiye’ye nakliyat.
%96 Müşteri memnuniyeti.
Modern Kamyon Seçenekleri.
24 saat müşteri desteği.
Profesyonel ve deneyimli personel.
Evden eve nakliyat süreci bizimle irtibata geçmeniz ile başlar. İsteğiniz doğrultusunda sizden aldığımız bilgileri değerlendirerek size bir fiyat teklifi sunarız veya taşınacak eşyaları yerinde görmek için ücretsiz ekspertiz yapar ve size net bir fiyat teklfi sunarız.

Ekspertiz sonucu oluşan fiyata nasıl bir paketleme malzemesi kullanılacak, kaç evden eve elemanı çalışacak, nasıl bir araç kullanılacağı ve saat kaçta taşımaya başlanacağı taşımanın kaç saate biteceği gibi bilgileri sizlere detaylı olarak experimiz sunacaktır.

Eğer bu bilgilendirme sonucu bizleri tercih ederseniz experimiz sizinle sözleşme imzalar ve istediğiniz gün ve saat sizin için ayrılır. Evden eve nakliyat’tan bir iki gün öncede sizinle irtibata geçer ve geleceğimiz saati tekrar hatırlatırız. Taşınma günü evinizi en güzel şekilde yeni adresinize taşır ve size sadece yeni evinizin tadını çıkarmak kalır.

Adres: Sahrayıcedit mahallesi kireçhaneler sokak NO : 8 :A
kadıköy istanbul

Telefon: 0216 573 50 79
GSM : 0544 353 00 04