TİTİZ NAKLİYAT FİRMASI

TİTİZ NAKLİYAT
TİTİZ NAKLİYAT

Firması olarak en iyi ve GÜVENİLİR nakliyat firmaları arasında anılmak nakliyat ücretleri konusunda müşteriye en uygun fiyatları ve profesyonel nakliyat hizmetleri sunmayı amaçlayan firmamız evden eve taşımacılık dışında İstanbul da ev eşyası depolama konusunda da girişim sunarak en iyi eşya depolama şirketi olmayı başarmıştır ev depolama sistemleri kiralık depolar ve konteynır depolama gibi hizmetler sunarak İstanbul da tanınan bir firma haline gelmiştir. Bu hizmetlerle beraber şehirler arası evden eve nakliyat parça eşya taşımacılığı alanında beli boyutlarda araçlarla tüm Türkiye ye araç temin etme yük taşımacılığı sunmaktadır
Eşyalarınızın büyük bir özenle ambalajlanması profesyonel ekip arkadaşlarımız ile taşınma sürecinde siz hiçbir şeye dokunmuyorsunuz yalnızca bir telefon uzağınızda olan firma evinize geliyor mobilya beyaz eşya vs paketliyor ve gideceği yere götürüp sorunsuzca teslim ediyor. İşini iyi bilenler yapmalı öyle değil mi? Hizmetler bununla da sınırlı değil nakliyat firma rekabeti giderek arttıkça aslında çember daralıyor işini gerçekten severek yapan firmalar oldukça kısıtlı olduğundan bir göz atın derim.
Firmamız 2010 tarihinde uluslar arası evden eve nakliyat ve nakliyatçılar listesine girerek iller arası evden eve nakliyat gibi şehirden Şehir e evden eve nakliyat ve parsiyel yük taşımacılığını en doğru ve en kaliteli şekilde tüm dünyaya kanıtlamıştır İstanbul da nakliyat şirketleri ararken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında 7/24 hizmet veren hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM:

Ataşehir
0216 469 12 39

Mecidiyeköy
0212 356 09 01