Bağcılar Nakliyat Firması

bağcılar nakliyat
bağcılar nakliyat

Bağcılar Nakliyat Biz, Bağcılar evden eve nakliyat bu sektörde uzun senelerin vermiş olduğu tecrübe ve sıkıntısız çalışma ilkelerine sahiptir. Sizler için en kaliteli ve en ekonomik evden eve nakliyat hizmetini sunmaktadır.Siz çok kıymetli vatandaşlarımıza en nitelikli ve en güvenilir bir nakliye hizmeti sunmak için çalışıyor. En temel ilkemiz müşteri memnuniyeti olup, vizyonumuz daha iyi nasıl evden eve nakliye hizmeti yapabiliriz olmaktadır.Böylelikle evini taşıdığımız gerek sanat dünyasından gerekse diğer sektörlerden tanıdık isimler bizlere güvenip referans olmuşlardır.

Şirketimizde şehir içi veya şehir dışı taşıma için paketleme ve ambalajlama hizmeti de verilmektedir. Bu hizmet için tüm mobilya ve paketlenecek diğer tüm eşyalarınızı ambalajlayıp çok dikkatli bir biçimde paketlemeniz gerekmektedir. Tabi bu işlem için çok dikkat ve profesyonellik gerekmektedir. Eğer bu işlem için yeterli düzeyde kabiliyetliyim diyorsanız sizin yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ama yapamayacaksanız yani hiç bilmiyorsanız bize bırakmalısınız. Biz sizin eşyalarınızı tıpkı kendi eşyalarımız gibi koruruz. Beyaz eşyalarınızı da (çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi) gibi eşyalarınızı hiç bir hasar gelmeyecek şekilde paketlemekteyiz. Bundan hiç şüphe etmeyin. Bu sebeple özellikle paketleme ve ambalajlama işlemlerine çok önem gösteriyoruz. Tek amacımız sizin memnuniyetiniz.

Evvela siz çok değerli müşterilerimizin evlerinin ve eşyalarının durumu nasıl olursa olsun ne kadar yoğun olursa olsun biz her zaman 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz. Eğer evden eve taşıma işlemini yapacaksanız lütfen sizlere vermiş olduğumuz tavsiyeleri sonuna kadar uygulayın ve söylediklerimizin aksine bir şey yapmayın.

Söylediklerimizin tamamı sizin yararınıza olup hem sizin hem de bizim açımızdan evden eve nakliye işleminin daha hızlı, rahat ve eğlenceli geçmesini sağlayacaktır.

Böylelikle ilk olarak sizlere şunu söyleyelim ki yetki belgeleri olmayan firmalar ile taşınma işleminizi gerçekleştirmeyin.

Eğer kaliteli ve güvenilir bir evden eve nakliye hizmeti almak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan şüphe etmeyin.Biz Bağcılar evden eve nakliyat olarak her zaman müşterilerimizin hoşnutluğunu ve sevgisini ilke edindik ve o şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Bizlerle taşınmak isterseniz sadece bir telefon açmanız yeterli. Bağcılar evden eve nakliyat her zaman hizmetinizdedir. Size sadece bir telefon kadar uzağız.

İletişim
Bağcılar / İstanbul
0532 774 00 28
0212 507 29 71
ercument_nakliyat@hotmail.com