Rüstemoğlu Evden Eve Nakliyat Firması

Rustemoglu-Evden-Eve
Rustemoglu-Evden-Eve

Rüstemoğlu Nakliyat 1985’te evden eve nakliyat sektörüne adımı atmıştır. Daha sonra evden eve nakliyat sektöründeki kalitenin artması için sektöre hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerinin her şekilde memnuniyeti için her zaman eleştirilere açığız ve her yaptığı işte geriye dönerek varsa yaptığımız hatalardan ders almaktayız. Böylece kısa sürede mükemmel bir nakliye anlayışının temelini oluşturmuş bulunmaktayız.

Müşterilerinin beğenilerini topladığımız ve birebir müşteri odaklı hizmet verdiğimiz için gurur duymaktayız. Evden eve nakliyat gerçekten çok mühim ve meşakkatli bir işlemdir. Bilinmeyen ve amatör olan bir firmayla çalıştığınızda ummadığınız aksilikler ve size pahalıya patlayacak hasarlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle evden eve nakliyat işinin işinde uzman bir firmayla yapılması gerekmektedir. Çünkü nakliyatınız garantili ve sigortalı yapılmaktadır. Olası bir kaza sonucunda herhangi bir hasar olursa sigorta tarafından zararınız karşılanmaktadır. Bu nedenle içiniz rahat olsun. Beyaz eşyalarınız, koltuk, mobilyalarınız ve siz emin ellerdesiniz.

Rüstemoğlu Nakliyat İstanbul’da İstanbul evden eve nakliyatta da sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Sizlere taşınmanız sırasında en iyi çözüm ortağı olmayı amaçlamaktayız. Yıllardır süre gelen başarılarımız ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla taşınırken eşyalarınızı sıfır hasarla yeni adreslerinize teslim ediyoruz. Öncelikle bir expertimizi analiz için sizlere gönderiyoruz, daha sonra kapsamlı bir etüt çalışmasıyla bir rapor hazırlıyor ve anlaşmayı sağlıyoruz.

Eşyalarınızı tamamen güvenlikle ve profesyonel bir şekilde yeni adresinize yerleştiriyoruz. Taşınma sırasında muhtelif hasarlarla karşılaşmak istemiyorsanız ve bunun yanında gereğinden fazla ücret ödeyip amatör bir nakliye firmasıyla uğraşmak istemiyorsanız işte tam da doğru adrestesiniz. Rüstemoğlu evden eve nakliyat İstanbul’un her semtinde sizlere sınırsız ve kusursuz bir hizmetin garantisi vermektedir. Sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Atatürk caddesi No: 104   K: 4  D: 5 Sancaktepe – istanbul

TEL : 444 71 43 – 0532 710 76 41  – 0505 979 64 36