Ofis Evden Eve Nakliyat

Ofis Evden Eve Nakliyat

Ofis Nakliyat, Türkiye’nin öncü nakliyat firmalarından biri olarak 25 yılı aşkın bu sektörün içindedir. Ofis Nakliyat olarak eğitimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat sizler için çalışarak Türkiye’nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ofis taşıma hizmeti, arşivlerinizin taşınması, yüksek binalar için asansörlü nakliyat hizmeti, yüksek güvenlik ile banka taşımacılığı hizmeti, fuarlara stant ve eşya taşınması, hastane ekipmanlarının taşınması ve hastane taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde evden  eve nakliyat hizmeti vermektedir. Aynı zamanda uluslararası evden eve nakliyat, Uluslararası Parsiyel Eşya Taşıma, Uluslararası Ofis Taşıma, Uluslararası İş Yeri Taşıma  gibi yurt dışı nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özen ve dikkatle paketlendikten sonra sizlere tahsis ettiğimiz aracımızın içerisine personellerimiz tarafından taşınıyor. Aracımız taşıma işlemi için oldukça uygundur. Eşyalarınız temiz, ferah ve geniş aracımızın içerisinde hiçbir hasar görmeden düzenli bir şekilde çelik kasa aracımızın içerisine yerleştirilir ve yeni adreslerine doğru yola koyulur. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman ilk olarak eşyalarınız aracımızın içerisinden dairenizin içerisine kadar personellerimiz ile taşınır. Eşyalarınız dairelerinizin içerisine taşındıktan sonra eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirilir ve bizlere teslim ettiğiniz şekilde sizlere hiçbir hasar görmeden teslim edilir. Yılların bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle siz değerli müşterilerimize geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlere profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizde ki sebepler olmuştur. Eşyalarınızın daha güvenli taşınması açısından ücretsiz olan ekspertizin ardından gerekli görüldüğü takdirde ambalajlama ve paketleme hizmetleri de vermekteyiz. Eşyalarınızı yeni adreslerine güvenli ve hızlı bir şekilde en ekonomik fiyatlarla taşımaktayız. Eşyalar bu süre içerisinde zarar görmemesi için en kaliteli ve en doğru şekilde yerleştiriliyor ve ulaşılması gereken yere getiriliyor. Bunun için evden eve nakliyat olarak bütün detayları düşünerek hizmet vermekteyiz. Hızlı, her detayı düşünerek, deneyimli ve dinamik ekip ile taşımacılık konusunda en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi almak için https://ofisnakliyat.com.tr/ linkine tıklayabilirsiniz.

Atalar Mah.Basar Sokak.

No:9 Maltepe/İstanbul

0216 399 94 94
info@celebiyletasin.com