Savaş Ev ve Ofis Taşıma

Savaş Ev ve Ofis Taşıma

İstanbul Savaş Ev ve Ofis Taşıma, Türkiye’ nin her bir noktasına mesafeleri problem etmeden taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Taşımacılık sektörü karşılıklı güven gerektiren bir hizmettir. Müşterilerimiz ile aramızda her zaman karşılıklı güven yer almaktadır. Geçmişten günümüze yaptığımız hizmetlerle siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizler için en önemli noktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyoruz ve memnuniyetinizi en üst seviyede tutacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bu hizmetleri sizlere sağlarken uzun yıllar piyasada bulunmamızdaki güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve bulunduğunuz bölgeye gelip ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin her zaman bizi seçmenizde ki sebepler olmuştur.

İstanbul Savaş Evden Eve Nakliyat olarak önce sizlere özel ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ekspertiz personelimiz ilk olarak bulunduğunuz adrese geliyor ve eşyalarınızı keşfediyor. Eşyalarınız boyutlarına, cinslerine ve hassasiyetlerine göre gruplandırılır. Eşyalarınız incelendikten sonra geniş araç filolarımızdan eşyalarınızın boyutunu kapsayacak bir araç belirlenir. Ardından sizlerle birlikte güvenli bir taşıma planı hazırlanır, taşınma tarihi belirlenir. Taşınma tarihi geldiğinde alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz, geniş araç filolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere standartların üzerinde bir kalitede taşınma imkanı sunuyoruz. Taşımacılık konusunda müşterilerimizin kafalarında çok fazla soru işareti yer alıyor. Bizler kafanızın içerisindeki tüm soru işaretlerini siliyoruz. En hassas olduğunuz noktalardan birisi olan eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adreslerinize ulaşmasını sağlıyoruz.

Eşyalarınızı ilk olarak taşınma işleminden önce özel ambalajlarımızla paketliyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özen ve dikkatle paketlendikten sonra sizlere tahsis ettiğimiz aracımızın içerisine personellerimiz tarafından taşınıyor. Aracımız taşıma işlemi için oldukça uygundur. Eşyalarınız temiz, ferah ve geniş aracımızın içerisinde hiçbir hasar görmeden düzenli bir şekilde aracınızın içerisine yerleştirilir ve yeni adreslerine doğru yola koyulur. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman ilk olarak eşyalarınız aracımızın içerisinden dairenizin içerisine kadar personellerimiz ile taşınır. Eşyalarınız dairelerinizin içerisine taşındıktan sonra eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirilir ve bizlere teslim ettiğiniz şekilde sizlere hiçbir hasar görmeden teslim edilir.

Daha detaylı bilgiye https://savasmoving.com/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.