Muratoğlu Evden Eve Nakliyat Firması

Muratoğlu-Evden-Eve
Muratoğlu-Evden-Eve

Şirketimiz 1995 Yıllında Kurulmuş olup Evden Eve Nakliye Sektöründe en iyi işçilik ve cazip ödeme imkanlarını harmanlayıp siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunarak sektörde bir marka olmak ve bunu başarmak için yola çıkmıştır. İstanbul’da faaliyet göstermekte olan şirketimiz zamanın ve teknolojinin gereklerine uyum sağlamayı prensip edinmiştir. Siz değerli müşterilerimize kapalı çelik kasalı araçlar ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede eşyalarınız daha güvende taşınmaktadır ve hiçbir zarar gelmemektedir.

Kendi bünyesinde barındırdığı gerek araç filosu, gerekse uzman kadrosunu güncel her şarta, eğitim vererek, performansını geliştirerek müşterilerine sıfır hata ile hizmet hedeflemiştir. Evden eve taşıma ihtiyaçlarını en iyi ve emniyetli şekilde gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmış bulunmaktadır. Geriye dönüp bakıldığında hiç bir olumsuz tarafımız bulunmamaktadır. Herhangi bir eşya zararı, kırılma, dökülme vs yaşanmamıştır. Müşterilerimizden çimstone mermer bile taşıma talebi almaktayız. Olur da bir kırılma, parçalanma gibi zarar söz konusu haline gelirse sigortamız bunu sizin adınıza karşılamaktadır.  Bu açıdan bakıldığı zaman tüm çalışmalarımızdan gurur duymaktayız. Şirketimizde ev ve ofis eşyası taşıma konusunda deneyimli uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizden en çok fiyatlar konusunda sorular almaktayız. Evet, kesinlikle fiyat farkları mevcut. Serbest piyasa olduğu için sektörel anlamda ciddi sıkıntılar çıkmaktadır. Önceden ön talep yapılmadığından anlaştığınız firma size fiyatı düşük tutarak bir nevi sizi bağlamaktadır. Fakat daha sonra taşıma esnasında bir takım istekler ile anlaşma fiyatını 2 katına kadar çıkarabilmektedirler. Bizde böyle bir durum söz konusu değildir. Kimseyi mağdur etmeyerek ödeme yönteminde kolaylık sağlayarak sizi de rahatlatmaktayız.

Adres : Asiltürk Cad No:7/1 Veysel Karani Mahallesi Sancaktepe /  İstanbul

Tel :    0216 306 15 90
Gsm : 0535 745 74 00