Jet Express Evden Eve Nakliyat Firması

Jet-Ekspres-Evden-Eve
Jet-Ekspres-Evden-Eve

Jet Express olarak evden eve nakliyat, evden eve taşıma, ofis taşıma, şehiriçi taşıma, şehirlerarası taşıma, askılı textil taşıma, ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Jet Express Evden eve nakliyat Firması ; istanbul ve Türkiye Genelinde evden eve eşya nakliyat ev taşıma müşteri memnuniyetine dayalı müşterilerimizin istek önerileri doğrultusunda daha iyi hizmet verme amacıyla teknolojik imkanlardan da yararlanmaktadır. Bunun için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır, Antalya, ili ve ilçelerinde asansörlü taşımacılık hizmetini ilk kullanan evden eve taşımacılık firması olarak hizmet vermekteyiz.

Evden eve Nakliyat bizim işimiz. istanbul merkezli olan firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir İstanbul evden eve nakliyat gibi bir çok ilde faliyet göstermektedir izmir evden eve nakliyat şubemiz size günün her saatinde hizmet vermektedir Bursa evden eve nakliyat şubemiz ise sadece pazar günleri iletişim desteği verememektedir ama diğer tüm şubelerimiz 7/24 evden eve nakliyat hizmeti vermektedir..

Başarıyı misyon edinmiş olan firmamız elit taşımacılık hizmeti ile siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firmamız 1944 yılından bu yana bir çok kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşunun işini yapmış olup bu kuruluşlardan özel teşekkür belgesi almıştır. Sizde kaliteli bir nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız bizim ile irtibata geçin.

Trabzon’dan geliş gidiş seferlerimiz olduğu gibi Erzurum ve Diyarbakır’dan her hafta 5 gün Urfa üzerinden Antalya’ya veya Adana ve Mersin’ne evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz Türkiye’de en çok sefer sayısına sahip olan firmamız size bir telefon kadar yakındır.

İçerenköy Mh.Emniyet Sok. No:4 D:1 İçerenköy – Ataşehir İSTANBUL
Telefonlar :0216 573 70 32
0216 573 70 57
Gsm :0532 400 83 72
0530 511 34 12