Düğününüz Nasıl ve Nerede Olmalı?

Düğününüz Nasıl ve Nerede Olmalı
Düğününüz Nasıl ve Nerede Olmalı

Her genç kızın hayallerini süsleyen o gün.. Düğün günü!

Gerçekten o kadar çeşit var ki bu başlık altına sığabilecek.. Yalılar, Köşkler, Sahiller, Kırlar, Kapalı- Açık alanlar, Havuz başı konsepti ve daha bir sürü şekilde seçim yapma fırsatınız var. Siz yeterki sevin ve sevdiğiniz insan ile evlenmek isteyin. Sizin için kocaman bir kırmızı halı sererek sunum yapmayı bekleyen binlerce organizasyon şirketi var. Siz doğallıktan ve sadelikten yanaysanız önerebileceğim Beykoz Korusu var. Mavi ve yeşilin birleştiği, açık havanın verdiği ferahlıkla her anın tadını çıkarabilirsiniz.

Doğallığı tercih etmeyen ve daha çok gösterişli olsun diyenler için de en güzel örnek Sait Halim Paşa Yalısı olacaktır. Birçok ünlü isim orada dünya evine girmiştir. Oraya kadar gideceğiniz araç bile bu güne kadar hayallerinizi süslemedi mi? Özellikle eski spor arabalar kiralık araç firmalarından bu dönemde çok fazla kiralanmaktadır. Düğünlerde özellikle oto kuaför sayesinde süslenen bu araçların yeri de kızlar için ayrı bir özellik taşımaktadır. Sonuçta böyle şeyler bir kere oluyor. Her şeyin en özeli ve en güzeli olsun istenmesi gayet normaldir.

Gelin ve damat için özel ve mutlu bir gün olduğunu herkes bilir ve yardım etmeye çalışır. Her iş yakınları tarafından halledilmeye çalışılır. Tabii onlar da bu gün için daha önceden plan program yaptığı için bir sorun çıkmazsa gün güzel biter. Bu günün güzel ve problemsiz geçmesi için sadece yakınlarınızdan değil böyle organizasyon şirketleriyle de işbirliği yapmak gerekiyor. Gelin almak için süslenecek araba, her iki tarafın hazırlanacağı kuaför, düğün yapılacak alan hazırlığı, nikah memuru ve daha bir sürü konuda ön hazırlıkların tamamlanmış olması gerekmektedir.

Düğün için yapılan konsepte uygun gelinlik ve damatlık giymelisiniz. Sadece siz değil, oturulacak koltuk veya sandalyeler bile bir uyum içerisinde olmalıdır. Yani insanlar baktıklarında gözlerini yormamalı ve dağınık gözükmemelidir. Kadınlar eğer sade bir konsept seçtiyse makyajını bile ona göre fazla abartı olmadan yapmalıdır. Orada çekilen videolar, fotoğraflar size bir ömür hatıra kalacaktır. Sahil veya bir kır düğününde abartı makyajla kendinizi görmek belki daha sonrası için pek de iyi olmayacaktır. Doğallık, sadelik ve şıklık her zaman moda olarak kalacaktır.

Bunların dışında sahilde bir düğün tam genç çiftlerin isteyeceği bir konsept olabilir. Hatta ayakkabı bile giyilmesine gerek kalmadan aşırı doğal bir düğün organizasyonu edebilirsiniz. Kimi aileler buna müsade etmeyecektir. Kalitesiz ve basit bir gözle bakılacaktır ancak bunu hakkıyla organize eden yerler ile anlaştığınızda sizin için o sahili cennete çevirirler. En farklı ve en iyi düğün sizin düğününüz olarak yıllar sonra bile hatırlanır. Dediğimiz gibi o gün sizin gününüz ve tek bir gün böyle bir şey yaşayabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte olup aşık olduğunuz insan ile evlenebiliyorsanız, siz dünyanın en şanslı insanısınız zaten…

Eğer tercihiniz islami düğün ise islami düğün organizasyonu firmaları ile irtibata geçerek güzel bir konsept oluşturabilirsiniz.