Cevahiroğlu Evden Eve Nakliyat

Cevahiroğlu-Evden-Eve
Cevahiroğlu-Evden-Eve

Bizler için en önemli şeylerden bir tanesi İstanbul Nakliyat Firması ile güvenilir bir hizmet anlayışı ile eşya sigortası kapsamında taşımacılık hizmeti sağlayın.

Cevahiroğlu Nakliyat İstanbul İlinin Beylükdüzü semtinde 1973 yılında eski bir model kapalı kasa kamyonet ile taşımacılık sektörüne giriş yapan şirket.

İstanbul nakliyat tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat yapmaktatdır.Siz Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaştınız taktirde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.İşinde uzman personellerimizle evinizi saglıklı bir şekilde taşıyoruz.
İstanbul Nakliyat 2003 yılında bu yana siz degerli müşterilerimizie evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir.Yaptıgı işin bilncide ve sorumlulugunda olan firmamız İstanbul merkezli olmakla birlikte tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir.Taşımacılıkta ambalaja ve çalışanlarına önem veren firmamızda taşıma öncesinde eksperimiz gelerek evinizde bi takım incelemeler yapmakta eşyalarınıza uygun ambalaj belirlenmekte ve araçlarda ona göre malzeme getirilmektedir.
Sigortalı taşımacılık yapan firmamızda taşıma işlemine başlamadan önce sigorta poliçenizi alıyorsunuz.Taşıma esnasında eşyalarınızda çalışanlar tarafından verilen zararlar firma tarafından karşışlanmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları konusunda kurumsal çözümler sonucu en büyük nakliyat şirketlerinden bir tanesi olan Cevahiroğlu Nakliyat 1973 yılından günümüze en fazla Ataşehir nakliyat şirketi arasında yerini almıştır. Türkiye’nin her bölgesine evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı yapan tek kuruluştur. Ekibinde her elemanlar profesyonellerdir. Gerekli bilgi ve tecrübe ve ayırıcada belli bir eğitimden geçmiş arkadaşlardır. Geniş araç sayısı ile türkiye’nin her yerine her gün araçları gitmektedir. Siz değerli müşterilerimize kurumsal destek sunmaktadır.

Anadolu Yakası: 0216 577 20 22
Avrupa Yakası 0212 281 45 22
GSM : 0532 638 73 36