Mevlana Pide

Mevlana Pide
Mevlana Pide

1993 yılında Mevlana Pide Zeytinburnu ilçesinde faaliyetine başlamıştır.  Zeytinburnu restorantımızda ilk adımımızı pide ve mercimek çorbası ile attık. Yıllardan gelen mercimek çorbası, ailemizin şifalı mercimek çorbasına haline geldi. Geçmiş yıllarda büyük annelerimiz şifa niyetine için derlerdi bu eşsiz lezzeti. 1993 yılında Mevlana Pide‘nin kurulması ile ismini Şifalı Mercimek Çorbası olarak aldı. Bu eşsiz geleneksel marifetlerimiz tabii ki sadece şifalı mercimek çorbası ile bitmedi. Etli ekmek, kuzu tandır ve saç arası tatlımız da hemen tatmanız gereken yöresel lezzetlerimiz arasında. Tabii ki ızgara ve kebap çeşitlerinde aranılan lezzet-i ikram buyuruyoruz. Tüm etlerimiz Anadolu çiftliklerimizden gelmekte ve helal sertifikalıdır.

Türkiye’nin en iyi pide üreticisinin ailesiyiz. Birbirinden eşsiz lezzetlerimizi tatmak için sizi restoranımıza davet ediyoruz. Restoranlarımız lezzet-i ikramı sürdürebilir, müşteri memnuniyeti duyarlı adımlarla ilerletmektedir. Mevlana Pide restoranları size en iyi hizmeti sunmak için itina ile çalışır. Müşterilerimize en iyi hizmet anlayışı vizyonumuzdur. Bu doğrultuda tüm istek, memnuniyet ve görüşlerinizi yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Menü ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen yemek menüsü sayfamızı ziyaret ediniz.

İlginiz için teşekkür eder, sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyarız.

Mevlana Pide Restaurantlar Zinciri gibi büyük restaurantlar açılış organizasyonu ile görsel bir şölenle kendini tanıtmıştır.