Asyatur Evden Eve Nakliyat Firması

Asyatur-Evden-Eve
Asyatur-Evden-Eve

Asya tur evden eve nakliyat İstanbul şehir içi şehirlerarası ev ofis taşımacılığı yapan firmanın sitesinde, evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama ile ilgili bilgiler bulunuyor.

Asya tur evden eve nakliyat şirketimiz 1980 yılında istanbul’da temelleri atılan nakliyat şirketimiz, sadece Türkiye’de sektörünün öncü nakliyat kuruluşlarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde evden eve nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmeti verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok uluslararası nakliyat firmaları ile birlikte bir standarta oturtmuştur.

Ülkemizde henüz bir “Evden Eve Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ile sektörün gerektirdiği tutum davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır.

Bu nedenledir ki, ucuz olsunda nasıl olursa olsun mantığından ziyade, çağdaş standartlar bazında bir ev nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır.

ASYATUR NAKLİYAT faaliyeti süresince sayfalara sığdırılamayacak kadar evden eve taşıma müşteri potansiyeline sahip nakliyat firmasıdır.

NOT: Eşyalarınız CE cihazlarınız için güvenilir rütubetsiz temiz eşya depolarımız mevcuttur ASYA TUR NAKLİYAT Depolama sorumluluğu altındadır.

Asya tur evden eve nakliyat sektöründe hizmet kalitesini yükseltmek doğru nakliye fiyatı ile doğru hizmet uygulamasının yaygınlaşmasını sağlamayı ilke edinmiştir.

Asya tur evden eve nakliyat ev taşımacılığı alanında siz değerli müşterilerine daha güvenli üstün kaliteli evden eve nakliyat hizmet vermek için en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Asya tur evden eve nakliyat firması olarak nakliyat ve taşımacılık alanında profesyonel olarak İstanbul şehir içi tüm Türkiye genelinde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmet vermekteyiz.

 

Karslı Ahmet Cad. Buket Sok. No: 52/A Ataşehir / İçerenköy-İstanbul

0216 574 4016
0216 574 7429
0532 594 8410
0535 389 3208