Nizamoğlu Evden Eve Nakliyat Firması

Nizamoğlu-Evden-Eve
Nizamoğlu-Evden-Eve

Nizamoğlu Nakliyat 1976 yılında İstanbul’da kurulmuş olup kuruluş tarihi ile sektörün ilk firmalarındandır. Geçmişten bugüne geçen 40 sene boyunca sürekli kendisini geliştirerek modern nakliye hizmetinin uygulandığı ender firmalardan olan firmamız, zamanla sektörde edindiği tecrübelerini yetiştirip kadrosuna kattığı personeline de aşılamış, evden eve nakliyat olsun yada kurumsal taşımacılık hizmeti olsun tüm nakliye taleplerinin en hızlı şekilde hasara ve hataya bir imkan sağlamadan gerçekleşmesini sağlamıştır. Bireysel ve kurumsal bir çok referansa sahip, müşterisin memnuniyetini anahtar olarak gören firmamız, sağladığı sorunsuz nakliye hizmetlerini ile tüm müşterilerinin güven kapılarını açmayı başarmıştır..

Evden Eve Nakliyat Firmaları, Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat firmaları sayısının günden güne artması sektöre + dan fazla – olarak yansımış, yasal olarak bir tabuya ve yapıya sahip olmayan belgesiz, yetkisiz çalışan acemi ve tecrübesiz kişiler yüzünden sektör büyük maddi kayıplar yaşanmıştır. Manevi olarak da gördüğümüz zararı en güzel ifade etmek gerekirse nakliye talebi doğan insanların eşten dosttan duydukları taşıma şikayetleri en güzel örnektir.

İşte Bu sıkıntıların artık son bulması nakliye hizmetinin aslında o kadar korkulacak bir sektör olmadığının müşteriye anlatılması adına bu hizmeti hakkı ile yürüten firmalara çok iş düşmektedir. Kanunlar çerçevesinde hizmet veren gerekli yetki, ve taşıma belgelerinin hepsine sahip firmamız, müşteriden gelen talepler olursa bu belgeleri ibraz etmekte tereddüt etmez. Belgelerimiz’i görmek adına belgelerimiz sayfasına bakabilirsiniz.

Büyükdere Cd. No: 97 Mecidiyeköy/ŞİŞLİ İstanbul

Telefon: 0212 211 03 83
Cep: 0532 412 83 12