Yunus Emre Evden Eve Nakliyat

Yunus-Evden-Eve
Yunus-Evden-Eve

Yunus Emre Evden Eve Nakliyat Şirketimiz entegre hizmet anlayışı doğrultusunda 1996 yılında İstanbul Fatih’te kuruldu. Kendine ait 20 aşkın araç filosu uzman ekipmanları ile, Taşımacılık sektöründe, büyük Kamyon ve Kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile Yunus Emre Evden Eve Şehir İçi – Şehirler Arası taşımacılıkta güvenli ve itinalı sürekli açık telefonları ile iletişimde olacağınız siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt geneli taşımacılığında Nakliye sektörünün büyük kuruluşları arasında Biz Yunus Emre Nakliyat Adını duyurmuştur. Biz prensip olarak önce müşteri odaklı çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız için müşteriden fikir alma düşüncesine sahibiz. Önemli olan sizin nasıl bir çalışma istediğiniz ve bizim size istekleriniz doğrultusunda yardımcı olmamızdır.

Müşterilerimiz her değerli eşyasının dikkatli taşınması için özverili olmaktadır. Bu konuda biz Yunus Emre Evden Eve Nakliyat olarak kendimize güvendiğimiz için bu sorumluluğu almaktayız. Hatta bazı müşterilerimizden corian mutfak tezgahı taşıma talebi bile almaktayız. Bu hassas tezgahlar büyük bir özenle korunmalıdır. Çizmeden veya herhangi bir zarar vermeden yerine ulaştırılması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Aynalarda bu konuya dahildir. Gerekli koruma önlemleri alınıp paketlense de üst düzey bir çalışma ve yerleştirme sistemi ile eşyalarınızda tek bir çizik bile olmayacaktır. Ayrıca eşyalarınız için önceden bir sigorta talep edebilirsiniz. Böylelikle maddi manevi herhangi bir kayıp söz konusu olduğunda hak talep edebilirsiniz. Memnuniyetiniz için her yönden size hizmet vermeye hazırız. Profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere istediğiniz kalitede hizmet sunmaktayız.

Gücümüzü, Evden Eve Nakliyat sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz ufak kadro ve pek çok işte denenmiş güçlü ve işinde iyi ekiplerle gelen taleplere cevap vermekteyiz . 17 Yıldır Sizlerle Beraber yol Almaktayız. Kaliteli hizmet vermekteyiz ve işimizi severek yapmaktayız.
Firmamız bakmakta olduğu işin farkında olup ekspertiz’den tutun taşıma personeline kadar dikkatli ve seviyeli kişilerden oluşturmuştur. Çalışmış olduğumuz bireyler ve kurumsallar birbirine tavsiye ederek başarımızı kanıtlamaktayız. Taşınmadan önce evinize bir ekip göndererek ne kadar eşya var,  eşyalar nasıl, hangi eşya nasıl paketlenmeli soruları hakkında ön bir bilgi edinme amaçlı ekspertiz yapılmaktadır. Taşınacak  Eşyalarınız, koltuk takımları ve mobilyalarınız en güvenli şekilde taşınmak üzere bizlere emanettir. Sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. En güvenli şekilde hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın. Gerektiğinde yük asansörü kullanarak eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde araçlara indirilmesi sağlanmaktadır.

Ülkemizde Taşımacılık ve Nakliye ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, şirketimiz sektöründe eğitimci ve öğretimci olmuştur. Ülkemiz içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, A B ülkeleri standardında hizmet verdiği firmamız Yunus Emre Nakliyat sizlere kaliteli Hizmet ve tecrübeli bir taşınma yaşatacaktır. Ayrıca taşınan eşyalar çelik kasa araçlar içerisinde bir yerden başka bir yere götürülmektedir. Çelik kasa araçlarımız sayesinde eşyalarınızda tek bir çizik bile olmayacaktır. Yunus Emre Evden Eve nakliyat Eğitim kurumu olmamasına rağmen kadrosuna vermiş olduğu teknik bilgi ve destek ile sektörün gerektirdiği dikkat ve tecrübeli davranışlar açısından sektöründe bilgilendirici olmuştur. Bizlere güvendiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim içi adresimiz ve numaramız aşağıdaki gibidir. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ön bir görüşme ve plan yaparak en doğru ve en hızlı şekilde sizlere hizmet vermek için bekliyor olacağız. Birlikte çalışmaktan memnun ve mutlu olmak dileğiyle…

Adres: Kocamustafa Paşa Mahallesi Medrese sokak Fatih / İstanbul

Telefon : 0535 100 05 05