Hayatoğlu Evden Eve Nakliyat

Hayatoğlu-Evden-Eve
Hayatoğlu-Evden-Eve

Evden Eve Nakliye 1953 yılında kurulmuş bir nakliyat şirketidir. Babadan oğula geçen bu nakliyat mesleği bugüne Evden Eve Nakliye 1953 yılında kurulmuş bir nakliyat şirketidir. Babadan oğula geçen bu nakliyat mesleği bugüne kadar en büyük tutkumuz ve ekmek kazancı kapımız olmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren en büyük uğraşımız eşyalarını taşıdığımız müşterilerimizi memnun etmek olmuştur. Nakliyat denildiğinde akla ilk gelen bir ürünün yada nesnenin bir adresten alınıp farklı bir adrese transfer edilmesi işlemidir. Fakat bu iş tanımı kadar basit ve kolay bir iş değildir. Sebebi ise nakliye işi tamamen alın teri ve emekle yapılan, insan vücudunu en çok yoran, ellerin nasır tutmasına sebebiyet veren bir iş sahasıdır.

Tecrübe ve nakliyat ekipmanı gerektiren bu işi bireylerin yapması oldukça güç ve zordur. Bu nedenle firmamız gibi nakliyat firmasına ihtiyaç duyarlar. Eşya nakliyesi kişilerin talebine göre değişkenlik sağlar. Örneğin; ev eşyası taşıma hizmeti almak isteyen bir müşterimiz, internet üzerinden evden eve nakliye olarak aratma yaparken, Ofis malzemelerini taşıtmak isteyen müşterilerimiz ofis taşımacılığı olarak nakliyat firması aratır. Fakat genel olarak nakliye aracı olan nakliyat firmaları her alanda eşya taşıma işi yapmaktadır. Hayatoğlu Nakliyat firmamızda aynı şekilde eşya taşıma hizmetini her sahada sağlar.

Kaliteli evden eve nakliye hizmetleri dışında bir çok farklı sahada kurumsal nakiye hizmeti veren Hayatoğlu aracılığı ile aklınızda tek bir soruya dahi yer bırakmayacağımız üst düzey ve güvenilir eşya taşıma çalışmaları yapmaktayız. İstanbul sınırları içerisinde şehiriçi eşya taşımacılığını; Yoğun trafiğe rağmen en hızlı şekilde sunan firmamız; İstanbul ilinden nakliyat aracı çıkışlı; Türkiye’nin en ücra noktalarına kadar eşyalarınızı taşıyarak üzerinizden bu yükü alır.

Köklü kuruluşumuz olan; Hayatoğlu Nakliyat güvencesinde memnun kalacağınız. Sizi taşınırken yormayacak nakliyat hizmeti almak istiyor iseniz bizimle irtibata geçiniz. Kaliteli eşya taşıma adresiniz olan firmamız sizlere, resmi prosedürler doğrultusunda; Avrupa standartlarında ev eşya nakliyesi sunmaktadır. Hayatoğlu Nakliyat firmamız çağrı merkezi alt yapısına sahiptir. Çağrı merkezimizi arayarak nakliyat müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, taşınma ihtiyacınıza çözüm odaklı destekler alabilirsiniz.

Tel : 444 07 23

Gsm :0532 776 54 26

Gsm :0507 387 91 17