Üniversiteyi Şehir Dışında Okumak

Üniversiteyi Şehir Dışında Okumak
Üniversiteyi Şehir Dışında Okumak

Üniversiteyi şehir dışında kazanan öğrenciler için ilk sorun kalacak yerdir. Ya yurtta kalmak ya da ev tutmak zorundadırlar. Ev tutmak hem maliyetli hem de öğrenciler ekstra temizlik, yemek gibi ihtiyaçları için zaman harcamaları gerekecektir. Bundan dolayı öğrenciler için en ideal yerler yurtlardır. Özellikle kazandıkları okula da yakınsa öğrencinin tek yapması gereken şey derslerine odaklanmak olacaktır. Yurtlar hem konfor açısından hem de arkadaş kurmaları açısından öğrenciler için idealdir.

Üniversiteyi Şehir Dışında Okumak

Ayrıca aileler için de en güvenli yerlerdir. En azından çocuğum güvende mi, yemeği var mı, çamaşırlarını yıkadı mı gibi sorularından kurtulup, sadece derslerine vakit ayırdığını bildiği için aklı da kalmayacaktır.

Eğer Ankara’da bir üniversite kazandıysanız  Ankara KızYurdu olarak hizmet veren Ülkü Kız Öğrenci Yurdu  ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülkü Kız Yurdu Ankara

Ankara Kız Yurdu hizmetleri hakkında ayrıntılı bir bilgi için oluşturulmuş linke tıklayabilirsiniz. Bu sayede yurdun web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz. Böylece buradan detayları ve yurdun görsel bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz.

Ülkü Kız Yurdu ‘nun aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kurum yetkilileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Veya https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ web sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Meşrutiyet Mah. Karanfil Sok. No: 61 Kızılay Bakanlıklar /ANKARA

Mobil: 0-532-165 59 10

Yurdun Avantajları

Ülkü kız yurdu Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklaması, evlerindeki sıcak ortamı aramaması ve sadece derslerine odaklanmaları için yemek, temizlik gibi ihtiyaçlarını yurt tarafından yapılması onlar için büyük bir avantajdır. Böylelikle öğrenciler ders dışında ki ihtiyaçlarını düşünmek zorunda kalmazlar. Aynı zamanda aileler de çocukları için daha az endişelenmiş olurlar.

Yurtlar öğrenciler için evlerden daha avantajlıdır. Çünkü evde yapılması gereken pek çok iş vardır. Evin sorumluluğu daha fazladır. Örneğin; Yemek, temizlik, çamaşır ve fatura gibi işler öğrencileri zorlamaktadır. Yurtlarda günün belli saatlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aynı zamanda kesintisiz olarak sıcak su ve ısınma sağlanmaktadır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat  güvenlik kamerası ile yurt etrafı gözlemlenmektedir. Güvenlik yurt girişlerinde beklemektedir. Kısacası, öğrenciler için hem ev ortamı hem de güvenli bir ortam sağlayan Ülkü Kız Yurdu aynı zamanda ailelerin de güvenini sağlamaktadır. Detaylı bilgi için hemen irtibata geçiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10