Asansörlerin Kullanımına Dair Bilgi

Asansörlerin Kullanımına Dair Bilgi
Asansörlerin Kullanımına Dair Bilgi

Asansörlerin Kullanımına Dair  bilgi almak için Albaylift Asansör ile iletişime geçiniz. Malzemeleri yada araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşımak gerektiğinde yük asansörleri kullanılmaktadır. Yük asansörlerini projelendirip teklif verilebilmesi için; yük kapasitesi, min-max yükseklik ve platform ebadı bilinmesi gerekir.
Gerekli bilgilerin alındıktan sonra en uygun sisteme karar verilerek teklif gönderilir. Asansörler; temel içerisine yada temel üzerine montaj yapma imkanı mevcuttur. Her ton ve ebatta halatlı yada hidrolik yük asansörü üretilmesi mümkündür. Aynı zamanda yük platformu da üretilmektedir.
Yük asansörleri yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için uygundur.
500 kg’dan 10.000 kg’a kadar üretim yapılabilmektedir.
Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde çalışması sağlanabilmektedir.

Araç Asansörü

Albaylift kurulduktan kısa süre sonrasında asansör sektöründe lider konuma gelerek başarıya ulaşmıştır. Müşterilerin fazlası ile memnun kalması için büyük bir özen içerisinde çalışmalarına devam etmektedirler.

Albaylift Araç Asansörü firması, aşağıdaki standart özelliklere sahiptir:

  • Araç kaldırma platformu sadece araç kaldırma amacı ile kullanılmaktadır. İnsan taşıma amacı ile kullanılmamaktadır.
  • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi mevcuttur.
  • Sahip olduğu rulmanlı makaralar yağlama gerektirmemektedir.
  • Sisteminde hız ayar valfi bulunmaktadır ve iniş hızını ayarlamak amacı ile kullanılmaktadır.
  • Hortum patlaması ya da hidrolik kaçaklar olduğunda patlama valfleri sayesinde yükün düşmesi engellenmektedir.
  • Hareketli olan kısımlarda yağlamasız burçlar bulunmaktadır.

Araç asansörleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi sahibi olmak isterseniz eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz. Albaylift insan asansörleri üretimini de yapmaktadır.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Asansörlerin Kullanımına Dair

Albaylift Asansör ile Yük Asansörü; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Çoğu zaman fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşır.

Diğer asansörlerin çalışma prensiplerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için kullanılan hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yük asansörlerinin imalatı Albaylift Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hatta yük asansörü imalatında kullanılan tüm parçalar yerli üretimdir ve 10 yıl süre ile ücret karşılığında yedek parça teminini garantilemektedir.