Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında Bilgi

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında
Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye oto ekspertiz firması Dr ekspertizin bayilerinden biridir. Alanında uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak hizmet vermektedir. İstanbul’un hemen her bölgesinde bayisi bulunması nedeniyle de müşterilerinin kolayca ulaşmasını sağlamaktadır.

2. el araç satın almayı düşünen kişiler alacakları araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmak ister. Bu sebeple de Dr ekspertiz gibi kaliteli bir firmadan hizmet almaktadır. Ekspertizler aracın motorunu, beynini, frenini, değişen parçası olup olmadığını inceleyerek rapor oluşturmaktadır. Oluşturduğu raporu yazılı olarak sunarken sözlü bir şekilde de aktarmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için hemen https://www.otoekspertizumraniye.com/ linke tıklayınız.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hizmetleri

Motor performans testi dinamometre cihazı kullanılarak yapılmaktadır. Dinamometre manuel, otomatik şanzımanlı önden çekişli veya arkadan çekişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçmeye yarayan cihazdır.

Motor beyni arıza kontrolü, şanzıman beyni arıza kontrolü, ABS beyni arıza kontrolü, Airbag beyni arıza kontrolü ve aynı zamanda elektronik aksam arıza kontrolü yapılarak arıza kaydı varsa ortaya çıkar.

Hatta motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerle gösterir. Ayrıca bu grafiklerde ateşleme sistemini ve yakıt emme sistemini de görmekte mümkündür. Modifikasyon öncesi ve sonrası ölçümler sayesinde yapılan işlemlerden kazanılan gücü tespit ediyoruz.

Özellikle aracın daha öncesinde herhangi bir kaza yapıp yapmadığı, boyasında bir sorun olup olmadığını görebilirsiniz. Aynı zamanda değişen bir parçası olup olmadığı motor arızaları ve ileride size sıkıntı yaratabilecek her türlü sorunları önceden size göstermektedir.

Motor Performans Testi

Bu oto ekspertiz kapsamında;

  • Motor koruyucu kapağı kontrolü, motorun elektrik tesisatı ve kablo kontrolü,
  • Soğutma suyu hortumları ve sızdırmazlık kontrolü, klima boruları kontrolü,
  • Motor yağı kontrolü, motor ısı, ses ve izolasyon kontrolü ve radyatör kontrolü,
  • Hidrolik direksiyon boru kaçakları kontrolü, hidrolik yağı kontrolü yapılır.
  • Akü kontrolü, fren hidrolik kontrolü ve antifriz kontrolü,
  • Şanzıman ve diferansiyel yağı kontrolü ile turbo kontrolü gerçekleştirilir.

Aynı zamanda dış görünüşünde herhangi bir sorun olmadığını düşünerek aldığınız araçlarda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iç aksamlarında kazası olduğu için değişen parçalar ve belirsiz alanlarda boyalarında sorun olması sizin bilinciniz dışında yatırım yapmanıza neden olabilmektedir. Çünkü aldığınız eksper hizmeti aracı alıp almamanız konusunda yardımcı olmakta ve size yol göstermektedir. Tarafsız ekspertiz raporu için hemen iletişime geçiniz.