Bakırköy Araç Kiralama Firması Hakkında

Bakırköy Araç Kiralama Firması
Bakırköy Araç Kiralama Firması

Bakırköy Araç Kiralama Ofisi Beydağı Motors, uzun yılların deneyime sahipt.r  Oto kiralama sektöründe  adını duyurmayı başarmıştır. Bünyelerinde farklı marka ve modellerde birçok araçları mevcuttur. Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç Hizmeti olarak, sunduğu profesyonel kiralama hizmeti ile firmalara 12–47 ay arası, uzun dönemli araç kiralama imkanı sunar.

Böylece firmalar, araç satın alma maliyetini başka harcamalara yönlendirebilirler. Aylık sabit ödemeler ile nakit akışında avantaj elde ederek, araç bedellerinin finansman yükü altına girmekten farklı yöne çekebilirler.

Sizde oto kiralamak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Oto Kiralama Neden Tercih Edilmektedir?

Oto kiralama ihtiyacına bağlı olarak günlük, haftalık kiralama, çoğunlukla turistik gezi ve acil ihtiyaç sebebi ile tercih edilmektedir. Genellikle günlük kiralama daha çok hava alanlarında, otobüs terminallerinde ya da tren istasyonları gibi şehir ve ülke dışı seyahatler trafiğinin bulunduğu yerlerde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra internetten ya da şehir içerisinde bulunan kiralama noktalarından da araç kiralama yapılabilir.

Uzun dönemli araba kiralama, daha çok firmalar tarafından ekonomik nedenle tercih edilir. Kısacası, firmalar için kiralık araç daha cazip seçenek olarak ortaya çıkmaktadır. Çünkü araba kiralama satın almaktan daha düşük fiyatlıdır.

Araç Kiralama Sektörü

Araç kiralamak çoğu zaman arabası olmayan kişilerin imdadına yetişir. Ayrıca arabası bakımda olan kişiler, turistik gezi düşünen kişiler ya da firması için araba almak yerine kiralamak isteyen kişiler vardır. Beydağı Motors ofisi gibi araba kiralama işi ile ilgilenen firmalar sayesinde araba kiralamak oldukça kolaydır. Aynı zamanda herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak arabayı bulmanız mümkündür. Hatta spor, klasik, lüks ve ekonomik olarak sınıflandırılan araçları Bakırköy Oto Kiralama ofisinde bulabilirsiniz. Araba kiralamak için yanınızda götürülmesi gereken tek şey ehliyetinizdir. Sonuç olarak, günlük, haftalık, aylık olarak araba kiralamanız da mümkündür.

Kiralık araç için ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com