Tanem Evden Eve Nakliyat

Tanem-Evden-Eve
Tanem-Evden-Eve

İstanbul ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi İstanbul Evden Eve nakliye ücreti öğrenebilirsiniz. Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra İstanbul şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Tanem nakliyat- İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 08:00 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri söküp paketlenir. Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Nakliye sırasında eşyalarınızda 40.000tl nakliyat sigortası bulunmaktadır. Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir. İstanbul evden eve hizmeti almak için nakliyat firması seçiminde firmanın k3 yetki belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz. .

Adres : Ertuğrul Gazi mh. Çiftlik yolu caddesi Ünye sk. No:10/2 PENDİK – İSTANBUL

Gsm: 0533 405 58 15 & 0537 540 90 29