Seymenoğlu Evden Eve Nakliyat

Seymenoğlu-Evden-Eve
Seymenoğlu-Evden-Eve

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Evden eve taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız her birisi alanında profesyonelleşmiş elemanları ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyor. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görerek sizlere hizmet ederken yüzlerce referansımızla sektörde yeni müşterilerimizi beklemekteyiz. Sigorta güvencesi ile eşyalarınızı taşırken hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılıkta tecrübelerimizle sizlere hizmet etmekteyiz. Tüm bunların yanında çağın gereksinimlerine ayak uyduran modern taşıma filomuzla da eşyalarınıza zarar vermeden taşıyoruz. Uzun yıllar boyunca belki de dişinizden tırnağınızdan ayırarak aldığınız ve gözünüz gibi baktığınız eşyalarınızın çok kısa bir taşınma süresinde kullanılamaz hale geleceğinin bilincinde olmanız, bizi tercih etmeniz için yeterli bir sebep olacaktır. Eşya taşıma işi dikkatsizlik sonucunda büyük maddi kayıplara sebep vermesinin yanında son derece büyük düş kırıklıklarına da sebep olabilmektedir. Bu bakımda ataşehir nakliyat olarak hem maddi hem de manevi kayıplarınızdan sizleri kurtarmak amacı ile sektörde hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz. Bir ev taşınırken en önemli aşamalardan bir tanesi olan nasıl taşınacağının planlama işini uzman personelimiz gelip yerinde görerek yapmaktadır. Bu aşamadan sonra taşıma işinin uygulama aşamasına geçilmekte ve çok kısa sürede tecrübelerimiz sayesinde eşyalarınızı maddi ve manevi kayıplara uğratmadan taşımaktayız. Nakliyat yapılmadan önce nakliye firmalarının iyi araştırılması gerekmektedir. İnternet üzerinde profesyonel olarak görünen ancak gerçek hayatta profesyonellikten uzak olan firmalara denk gelinebilmektedir. Bu nedenle bu firmalardan uzak durmak amacı ile Seymenoğlu taşıma ofisini ve referanslarını sizlere açarak ne kadar profesyonel bir firma olduğunu göstermek istiyor. Eşyalarınızın güvenle taşına bilmesi için diyoruz ki gelin yerinde görün ve öyle karar verin. Eşyalarınızı profesyonellikten uzak olan firmalara taşıtarak maddi ve manevi kayıplara yol açacak olumsuzluklardan uzak olun.

Mektep cad. No:56 Maltepe/Küçükyalı-İSTANBUL
0216 339 94 61

0216 339 94 61
0532 608 10 41

0537 229 95 81