Özentaş Evden Eve Nakliyat

Özentaş-Evden-Eve
Özentaş-Evden-Eve

Taşınmak isteyen kişilerin, Akıllarında kalıcı, memnun edici hizmetleri ile tanınan; Özentaş Nakliyat eşyalarınızın taşınması işleminde sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız eşyalarınızı en sağlıklı şekilde taşımak için, uzun yıllar bu sektörde emek vererek, ve her daim kendini geliştirmek için çalışmalar yapmış olan firmamız sizleri memnun etmek için her zaman yanınızda olacaktır. Özentaş kurulduğu günden bugüne kadar, evden eve nakliyat alanında ve kurumsal firmaların eşya taşıma ihtiyaçlarında sizlere en iyi nakliyat hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız her daim sizlere yüzünüzü güldüren taşınma hizmetini vermek için sizlerin yanında olacaktır.

Eşya taşıma çalışmalarımızda her zaman en iyiyi ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız eşyalarınızın en güvenilir şekilde taşınması için en profesyonel hizmeti sizlere sunacaktır. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

Özentaş evden eve nakliyat olarak hem Evden Eve hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiye’de Üniversite ve Eğitim Kurumlarının taşınmasında uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız. Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler öz mallarımız ve demir başlarımızdır. “Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Özentaş evden eve güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Adres: Selahattin Eyubi Cad. No: 46 Kat 1 Daire 1 Ataşehir istanbul 34758 Türkiye

Telefon1: 0216 577 0206
Telefon2: 0216 577 8617
Gsm : 0532 278 2896