Kaliteli Asansör Firması

Kaliteli Asansör Firması
Kaliteli Asansör Firması

Kaliteli Asansör Firması Albaylift kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgiler sayesinde siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunar. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte bu aşamada büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Albaylift asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yapılmaktadır ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlanmaktadır.

Bu yüzden Albaylift yük asansörü hizmeti almak için Albaylift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Araç Asansörü Hakkında

Albaylift araç asansörü; kendi içerisinde konveyör mekanizmalı yük asansörü ve sabit şasili yük asansörü olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır. Konveyörlü yük asansörü tam otomatik üretim hatlarında PLC modülü olarak tasarlanmaktadır. Konveyör sistemleri ile taşınacak ürünler asansörün önüne gelmektedir. Eğer asansör kullanım halinde ise diğer ürünler beklemede kalmakta ve konveyör sistemi otomatik olarak durmaktadır. Sonrasında yük asansörünün içerisinde yer alan konveyör sistemi ürünü almakta ve aktarılacağı kata götürerek orada tekrardan sevkiyatına devam etmektedir.

Yük asansörleri konveyörlü sistem dışında demir şasili aksamlı olarak da imal edilebilmektedir. Her türlü ebatta ve kat aralığı mesafesinde projelendirilmektedir. Asansör yapımında bu gerekli detapların bilinmesi ve projelendirilmesi önemlidir.

Kaliteli Asansör Firması

Platform kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu değildir.

Hidrolik yük asansörü motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta iken aşağı inişte motor çalışmamaktadır. Özellikle çalışma konusunda çok sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri mevcuttur. Deprem ve yangın olaylarına karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta bulunduğu için yangın durumlarında ulaşım oldukça kolaydır.

Hatta hidrolik yük asansörü deprem anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azalabilmektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmadığından dolayı mimari açıdan dolayı en çok tercih edilen asansör çeşididir.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL