Günaydın Evden Eve Nakliyat

Gunaydin-evden-eve
Gunaydin-evden-eve

1988 yılında Asım Günaydın tarafından İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Günaydın Nakliyat, disiplinli taşımacılık ilkelerini yeniden oluşturmuştur. İlk taşımacılık faaliyetlerinden bu yana ‘’güvenilirlik’’ ilkesini benimseyen Asım Günaydın, 29 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile evinizi güvenle taşıyor. Ev, Ofis ve işyeri taşımacılığında hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile 6 teker ve 10 teker araçlarımız, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Şehiriçi ve Şehirlerarası taşımalarda firmamız İstanbul çevresinde lider firma olma ünvanını korumaktadır.

Günaydın Evden Eve Nakliyat ile taşınacak olan eşyalarınız, sigortamız kapsamındadır.İnsanoğlu var oluşundan bu yana hep bir taşınma ihtiyacı içerisinde olmuştur. Günaydın evden eve nakliyat ailesi kurulduğu günden bu yana bu ihtiyaca profesyonel çözümler üretmiştir. Asım Günaydın’ın belirlediği ilkelerden şaşmayan bu ilkeleri çağın gereklerine uyduran, Günaydın Nakliyat; İstanbul evden eve taşıma, İstanbul eşya depolama, Şehirlerarası Nakliyat, Evden eve nakliyat alanlarında ödüllü lider firma olma başarısı göstermiştir.
Evden eve nakliyat sektöründe, müşterilerin taleplerine hızlı çözüm üretebilme, kusursuz hizmet, hızlı taşımacılık ve en önemlisi güvenli ve sigortalı hizmet Günaydın Nakliyat’ın benimsediği en önemli ilkelerdir.
Kentsel dönüşüm, görev yeri değişikliği ve yeni bir lokasyon keşfetme isteği ile taşınma talebinde bulunan müşterilerimiz ilk olarak, çağrı merkezimizle irtibata geçerek bu taleplerini sözlü olarak dile getirirler. Ücretsiz keşif ekibimiz bu talep doğrultusunda müşterimizin taşınmak istediği adrese bir keşif ziyareti gerçekleştirir. Bu keşfin ardından müşterimize taşınmanın ortalama kaç saat süreceği, sigorta bilgileri ve gerekli tüm detaylar paylaşılır. Karşılıklı mutabık kalınması durumunda uygun bir tarih belirlenir ve taşınma işlemi gerçekleşir.

Adres : Cumhuriyet Mh, Ataşehir/İstanbul

Gsm : 0533 456 5615

Tel   : 0212 267 1760

0216 576 1566