Forces Makina

Forces Makina Araç Asansörü
Forces Makina Araç Asansörü

Forces Makina araç asansörü; kendi içerisinde konveyör mekanizmalı yük asansörü ve sabit şasili yük asansörü olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır. Konveyörlü yük asansörü tam otomatik üretim hatlarında PLC modülü olarak tasarlanmaktadır. Konveyör sistemleri ile taşınacak ürünler asansörün önüne gelmektedir. Eğer asansör kullanım halinde ise diğer ürünler beklemede kalmakta ve konveyör sistemi otomatik olarak durmaktadır. Sonrasında yük asansörünün içerisinde yer alan konveyör sistemi ürünü almakta ve aktarılacağı kata götürerek orada tekrardan sevkiyatına devam etmektedir.

Yük Asansörleri

Konveyörlü sistem dışında demir şasili aksamlı olarak da imal edilebilmektedir. Her türlü ebatta ve kat aralığı mesafesinde projelendirilmektedir. Asansör yapımında bu gerekli detapların bilinmesi ve projelendirilmesi önemlidir.

Asansörler, çeşitlerine göre insan ya da yük malzemelerini yüksek katlı binalar arasında taşınmasını sağlayan sistematik yapılardır. Asansör çeşitleri sırası ile şu şekildedir: yük asansörü, araç asansörü.

Yük asansörü; fabrika, depo, hastane, alışveriş merkezi, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için tercih edilmektedir. Bu sayede yük asansörleri; ağır ortam ve şartlarda kesinlikle sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yük asansörleri insan asansörleri ile kıyaslandığında hız ve konfor aranmamaktadır. Hatta yoğun çalışma trafiğine rahatlıkla cevap verebilmektedir.

Forces Makina Araç asansörü hizmeti ile ilgili fiyat bilgisi almak isterseniz eğer aşağıda bulunmakta olan telefon numaralarını arayabilirsiniz.  Veya  e- mail adreslerini kullanarak firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Araç Asansörü

Her geçen gün büyüyen ve kalabalık hale gelen şehirlerde nüfus ile birlikte artan araç sayısı otopark ihtiyaçlarını artırmaktadır. Ancak artan araç sayısına karşın binalarda yeterli otopark alanı yoktur. Bu nedenle binaların üst veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Forces Makina Asansör Araç asansörü üretimi ile güvenli bir şekilde binaların üst katlarını ve bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır.

Bu sayede de hem otopark alanınız daha verimli hale gelecek hem de yapının kullanım alanı artacaktır. Yol, rampa gibi alan kayıplarını da binalara geri kazandırmaktadır. Aynı zamanda özel imalatlar ile müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilip imalatı yapılabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörlerinde kaliteli, güvenli ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

.