Forces Araç Asansörü

Forces Araç Asansör Firması
Forces Araç Asansör Firması

Forces Araç Asansörü firması olarak otopark ve özel uygulamalarınızda kullanacağınız araç asansörü uygulamalarınıza çözümler sunar. Günümüzde araç sayısındaki artış otopark ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Otoparklarda yol için ayrılacak alanlar sorun olduğunda yada yerden tasarruf etmek için araç asansörleri yapılmaktadır. Sürücüler araçlarından inmeden kumanda butonuna ulaşabilir ve araç asansörlerine kolaylıkla giriş yapabilir. Araç asansörlerinin kapıları yarı otomatik yada tam otomatik olarak yapılabilmektedir. Mimari projelere bağlı olarak binaların üstleri yada binaların bodrum katları otopark olarak kullanılabilmektedir.

Ortalama 3000 kilogram kapasiteye sahip olan araç asansörleri özel projeler doğrultusunda kapasitesi azaltılıp artırılabilmektedir. Yol ve rampalardan kaynaklanan yer kayıplarının minimum olması araç asansörünün en önemli avantajlarından biridir.

Forces Araç Asansörü Firması

Forces Makina, 2010 yılının son çeyreğinde kurulmuştur. Firma aynı zamanda bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift konusunda pek çok firmaya hizmet sunmaktadır. Tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak üretilen yük asansörleri, araç asansörleri, yük platformları fabrikamızda uzman ekibimizle üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Ekimizin hem üst hem de alt kadrosu sanayinin kaliteli ve yüksek kademeli personellerinden oluşmuştur. Aynı zamanda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Marmara Üniversitesi, TÜBİTAK, KOSGEB ve GYTE desteğiyle Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

Sonuç olarak Forces Asansör ile irtibata geçmek için iletişim numaralarını arayabilirsiniz. V

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com
https://www.forcesmakina.com/

Hidrolik Yük Asansörü

Forces yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile çok daha fazla parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı yok denebilecek kadar azdır. Aynı zamanda makine içinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Asansörlerde halatın kullanılması gibi durumlarda halatın görevi şu şekilde olmaktadır: Sürtünmenin verdiği yardım ile beraber yükü kaldırmak olmadığı için halatlarda aşınma ve de yıpranma söz konusu olmamaktadır.

Forces Hidrolik Yük Asansörü İmalatı ve Satışı yapan kurumsal bir firmadır. Yük asansörü; fabrika, depo, hastane, depo, alışveriş merkezi gibi yük taşıma işinin yoğun olduğu yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kutu çeşidi ve de seyir mesafesi vb. gibi durumlara göre elektrik motoru tahrikli ya da hidrolik olarak üretilebilmektedir.