Forces Kaliteli Asansör Firması

En Kaliteli Asansörler
En Kaliteli Asansörler

En Kaliteli Asansörler için hemen Forces Makina ile iletişime geçebilirsiniz. Forces Asansör kurulmuş olduğu günden bu güne kadar kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Bu sayede teknolojik gelişmelere açık olan asansör sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Asansör işinde deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedir. Forces asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmektedir.

Forces Makina asansör şirketi bünyesinde üretilen birbirinden farklı kategoride asansör çeşidi yer almaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, makaslı lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, engelli asansörü, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Özellikle asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için  https://forcesmakina.com/  linkine tıklayarak web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yük Asansörü Özellikleri

Yük asansörü, oldukça ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini gerçekleştirmektedir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olmak üzere farklı yük asansörü tipi bulunmaktadır. Aynı zamanda depolar, hastaneler, yüksek katlı binalar ve alışveriş merkezleri vb. gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Yük asansörü üretimi ve satışı yapan Forces Makina, kurulduğu günden bu zamana kadar kaliteli olarak üretilmiş olan asansörleri ile sektöründe başarıya ulaşmıştır.

Forces Makina iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

En Kaliteli Asansörler

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri bulunmaktadır. Forces Makina yük asansörü ile yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşınmaktadır. Bu sayede sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirmektedir. Aynı zamanda teklif vermektedir. Teklif formunu hazırlayabilmek için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Gerekli bilgileri alması ile en uygun sisteme sizinle birlikte karar verir. Asansörler; temel üzerine veya temel içerisine montaj yapılabilmektedir. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir.