Bursa’da Ceza Avukatı Elif Çavuşoğlu

Bursa'da Ceza Avukatı Elif Çavuşoğlu

1983 yılında doğmuş olan Elif Çavuşoğlu ortaokul ve lise dönemlerini başarılı bir şekilde bitirmiştir. Daha sonrasında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini
kazanmış olup başarılı bir not ortalaması ile buradan da mezun olmuştur.

Bursa Avukat Elif Çavuşoğlu Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış olmakla birlikte aynı zamanda İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında da uzmanlaşmış olup bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca kendi avukatlık bürosunda bağımsız olarak avukatlık mesleğine devam etmekte olan avukat siz değerli müşterileri için güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ceza hukuku; hukuk türleri arasında en kapsamlı olarak ön plana çıkmaktadır. Kişilerin özgürlüğü ile doğrudan bağlantılı bir hukuk dalıdır. Çoğu dava ceza mahkemeleri tarafından görülmekte ve karara bağlanmaktadır. Bu sebeple ceza hukuku konusunda en önemli etken ceza hukuku avukatı olmaktadır. Yanlış bir ceza avukatı tercihi veya avukatsız duruşmaya katılan kişiler için geri dönüşü zor sonuçlar doğabilmektedir. Konu insan hayatı ve özgürlüğü olunca da ceza avukatı seçerken davalı kişiler daha hassas davranmak zorunda kalabilmektedir. Olası bir yanlış savunma durumunda davalar kişiler adına hapis gibi istenmeyen durumlarla karşılaşabilmek mümkündür.

Bursa Ceza Avukatları ; Elif  Çavuşoğlu, Bursa’ da hizmet vermekte olan ve iş hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku alanlarında uzmanlaşmış değerli  ve işine önem veren bir avukattır.

Hizmet verdiği ceza hukuku faaliyetleri aşağıdaki gibidir:

Tutuklama kararlarına itiraz edilmesi.
El Koyma Kararlarına İtiraz edilmesi.
Süre tutum ve temyiz dilekçesi hazırlanması.
Adli Kontrol Kararlarına karşı itiraz işlemleri.
İnfaz Erteleme müracaatları ve takibi.

Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak ve daha fazla bilgi edinmek için ilgili web sitesini yukarıda oluşturulmuş link metni aracılığı ile ziyaret edebilirsiniz. İnternet üzerinden arama motorlarını kullanarak “bursada ceza avukatı” diye sorgulama yapabilirsiniz ve Bursa ‘da hizmet vermekte olan ceza avukatlarının listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıda oluşturulmuş bağlantının üzerine tıklama yaparak kolay bir şekilde ve kısa yoldan Avukat Elif Çavuşoğlu’nun ilgili web sitesine erişim yapabilirsiniz.

Ofis: 0224 251 57 57
Cep : 0542 480 67 75
Mail : av.elifcavusoglu@hotmail.com
Adres :Elmasbahçeler Mh. Mahmudiye Cad. Dilmaç Plaza Kat:3 Daire:11 Osmangazi/ Bursa