Zarafet ve Şıklığı Takılarla Yakalayın!

Takılardaki Zarafet ve Şıklık
Takılardaki Zarafet ve Şıklık

Takı kadın olsun erkek olsun farketmez  takan kişiye ayrı bir hava ve şıklık katar. Ayrıca karşıdaki kişilere de o kişi hakkında ipuçları vermektedir. Çünkü her kişinin tarzı ve duruşu farklıdır. Dolayısıyla bu giydiği kıyafetler kadar kullanmış olduğu takılardan da farkedilmektedir. Sizde tarzınızı göstermek ve girdiğiniz ortamda fark edilmek isterseniz özel tasarım takı modellerini tercih edebilirsiniz.

Takı denildiğinde ilk akla gelen kadınlarda olsa artık günümüzde erkeklerde takı takmayı sevmektedirler. Kadınlar genellikle erkeklerin takı seçimlerine fazlasıyla dikkat eder. Seçmiş oldukları broşlar, kol düğmeleri kadınlara onlar hakkında önemli bilgiler vermektedir. Canan Yolaç Stamboul özel tasarım takılar ile erkeklere de hitap eden çeşitleri sunmaktadır.

Canan Yolaç; “yaşam tüm renkleriyle, müziğiyle ve hissettikleriyle bir karnavaldır” demiştir. Bu sözü ile markasının koleksiyonlarına da bu özel sözünü yaşatmaya devam etmektedir. Canan Yolaç Stamboul markasının ilk koleksiyonu Mystery’nin sahip olduğunuz sonsuz sevgiyi, gücü ve muhteşemliği vurgulamaktadır. Bu özel koleksiyonun her bir parçası gizemli bir anahtar gibidir. Bu koleksiyondaki ürünlerin her biri ince el işçiliği ile gizem bir şehir olan İstanbul’un geleneksel dokusunda üretilmiştir.

Canan Yolaç Stamboul ikonik tasarım küpe modellerini incelemek için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Bronz ve ametist olmak üzere değerli taşlardan yapılan küpelerimiz arasında şüphesiz en çok sevilen figürlerden biri deniz atı figürüdür. Deniz atı küpeler ile hem enerjik hissedecek hem de zarafetinize asillik katacaksınız. Çok farklı kombinlerle kullanabileceğiniz deniz atı figürü sizlerin stilini ortaya çıkaracaktır. Deniz atı figürlü takılarımızı https://cananyolacstamboul.com/ web sitesine tıklayarak görebilir, dilerseniz sipariş verebilirsiniz. Yalnızca deniz atı küpe olarak değil, deniz atı kolye ve deniz atı  bileklik olarak da tasarladığımız deniz atı figürlü takılarımızla kendi kombinlerinizi tasarlayıp deniz atı figürünün gücünü hissedebilirsiniz.

Canan Yolaç tasarımları sadece küpelerden tabii ki ibaret değil. Küpe dışında bileklikler, yüzükler, tasmalar, broşlar, kolyeler, kol düğmeleri de bulunmakta. Mystery Of Art Purple Crystal Mitolojik Sfenks Küpe, Secret Of The Universe Aqua Crystal Mitolojik Denizatı Küpe, Star Of The Depth Ruby Mistik Küpe küpelerinden sadece bir kaçı. Diğer mistik asarım küpeler,  mitolojik tasarım küpeler veya ikonik tasarım küpeler dışında diğer ürünleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.