Uğur Halı Yıkama

Uğur Halı Yıkama
Uğur Halı Yıkama

2002 YILINDAN Bağcılar da küçük bir mağaza ile başlayan yolculuğumuz (Uğur Halı Mobilya), tam 10 yıldır hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. Uğur Halı Yıkama olarak, 10 yılı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

10 yılda kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bugünlere kadar gelen firmamız geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de sektörümüz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Halı Yıkama sektörünün gelişip büyümesinde pek çok “ilk” le tanıştırmada hep bizim adımız anıldı. Çünkü, Uğur Halı Yıkama ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu her zaman için.

Bugün geldiğimiz noktada,ilçe sınırlarını aşan markamız Sadece bağcılarda değil, İstanbulun tüm ilçelerin de tercih ediliyor. Halı Yıkamacılığın açılan bir yüzü olarak; hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz. Bağcılarda halı yıkama fabrikaları ile içiniz rahat olsun.

KOLTUK YIKAMA

Sanayi tipi koltuk yıkama makinaları ile koltuklarınızı evinizde sıcak su ile yıkıyoruz. Koltuk yıkamada kesin sonuç için Uğur Halı Yıkamayı tercih ediniz.

Ana hizmet merkezlerimiz; Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Florya, Gaziosmanpaşa, Güngören, Şirinevler, Zeytinburnu.

BATTANİYE YIKAMA

Battaniyeleriniz kişiye özel olarak ayrı ayrı makinalarda yıkanır. Battaniye yıkamada kesin sonuç için Uğur Halı Yıkamayı tercih ediniz.

Ana hizmet merkezlerimiz; Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Florya, Gaziosmanpaşa, Güngören, Şirinevler, Zeytinburnu.

HALI YIKAMA

Yaşamımızın vazgeçilmezlerinden bir olan halılar aynı zamanda beraberinde ciddi temizlik sorunlarını da getirdi.

Halılarınız temiz gibi görünebilirler ve aynı zamanda havaya karışabilen çok miktarda toz ve kir içerebilirler. Bu tür kaynaklardan havaya karışan tozlar, “kuru” hava belirtileri, deri ve mukozada tahriş gibi iç çevre sorunlarına sebep olabilir. Halının lifleri de, yıprandığı veya kırıldığı zaman çok miktarda toz üretebilir. Profesyonel halı yıkama ve temizlik firmaları ile halı temizliği konusunda çalışmanız evinizde ofisinizde sağlıklı bir yaşam sürmeniz için en hesaplı ve güvenilir yoldur.

İşte tamda bu noktada Uğur Halı Yıkama ile çalışmanız sizin bu tip olumsuz durumlarla karşılaşmanızı önler, sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamanızın en güvenli yolu olur.

Ücretsiz servislerimizle, halılarınızı evinizden alıyor. Tertemiz olarak geri getiriyoruz.Hizmet anlayışımız gereği olarak ta halınızı teslim etmiş olmamız sorumluluğunu bıraktığımız anlamına gelmiyor ,hizmet sonrası her tür öneri şikayet ve benzeri taleplerinizin de devamlı takipçisi olmamızdır. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli ilkelerimiz arasında tutuyoruz. ,Ailenizin sağlığı ,Hızlı – Güvenilir – Güler yüzlü hizmet anlayışı için bizi tercih edin! 7/24 istediğiniz zaman bir telefon kadar yakınınızdayız Uğur Halı Yıkama olarak Tüm halı yıkamalarımızda ERA 111 Naturemax ve Organica Halı Şampuanı kullanılmaktadır. ERA 111 Halı yıkama Şampuanı Doğal antibakteriyel, antialerjik, antistatik özelliklere sahip naturel bir şampuandır. Sağlık bakanlığı onaylıdır.

Merkez
Kazım Karabekir Mah. 1/19 Sk. No:4 Bağcılar / İstanbul

Şube
Haznedar Mah. Kınalı Cad. No:31/b Güngören / İstanbul

Telefon
+90 212 474 4569
+90 212 506 5453
+90 212 474 8268
+90 507 275 3948
+90 507 419 7532
+90 507 275 3947