Şişli Evden Eve Nakliyat Firması

Şişli Evden Eve Nakliyat Firmas
Şişli Evden Eve Nakliyat Firmas

Firmamız Şişli evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla Mecidiyeköy ilçesinde kurulmuştur.
Firmamızın kendine ait , kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktayız.
Mecidiyeköy evden eve nakliyat sektöründe çok saygın bir yerimiz vardır. Bunu da yılların bize vermiş olduğu tecrübeye borçluyuz. Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ister. Referanslarımız bölümünde daha önce çalıştığımız firmaları listeledik.

Asentur nakliyat kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli , eğitimli , saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır. Ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın durumunu önceden görebilecek, hangi büyüklükte bir kamyonun taşıyacağını ve ne kadar ücrete taşınacağını öğrenebileceksiniz. İstanbul şehrinde firmamız dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır ve genelde yaptığımız işten dolayı bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Buda bizi nakliyat firmaları arasında farklı kılıyor.