Santor Nakliyat

santor nakliyat
santor nakliyat

Santor Nakliyat ailesi olarak 40 yıldır “Profesyonel Ekip > Profesyonel Hizmet” anlayışıyla çalışıyor, katma değer üretiyor, global bir şirket olma hedefiyle ilerliyoruz. Çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmeti veren, çalışanları, iş ortakları ve mutlu müşterileri ile büyük bir aile olan Santor Evden Eve Nakliyat firması olarak işimizi severek yapıyor ve müşterilerimizin mutluluğunu ilk hedefimiz olarak görüyoruz.

lk günden bu güne “Profesyonel Ekip, Profesyonel Hizmet” anlayışıyla çalışıyor ve mutlu müşterilerimizi en büyük referansımız olarak gösteriyoruz.

Evden eve nakliyat süreci doğru yürütülmezse; tüm aile fertlerini etkileyen, yoran, yıpratan, oldukça zahmetli ve stresli bir süreç haline gelir. Eğer bu süreç doğru kişilerle birlikte yürütülürse stressiz hatta eğlenceli bir hale gelecek ve hayatımızda güzel bir anı olarak kalacaktır. Evden eve nakliyat hizmeti veren profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Profesyonel Ekip , Profesyonel Hizmet

Eşya Paketleme işlemi öncesinde tüm eşyalar için eşyaların türüne (beyaz eşya, mobilya, mutfak malzemeleri vb.) özel ambalajlar belirlenir. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz tarafından tüm ev eşyaları emniyetli ve hijyenik bir şekilde paketlenir.

Kırılmaya karşı hassas eşyalar güzelce paketlendikten sonra kolilere düzgünce yerleştirilir. Elektronik eşyaların maddi değeri yüksek olduğu için bunlarda çift paketleme yapılır. Beyaz eşya ve mobilyaların köşelerine, köşebent ile ekstra koruma sağlanır.

Telefon
0216 572 0097
0212 275 0008
0533 548 3321
Santor evden eve nakliyat mail ikonu.
Mail
bilgi@santornakliye.com
Santor evden eve nakliyat konum adres ikonu.
Adres
Kayışdağı Caddesi No:152/1
Ataşehir / İstanbul