Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama
Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama denildiğinde akla ilk olarak İstanbul Oto Rental gelmektedir. Çünkü uzun yıllardır Sabiha Gökçen Havalimanı ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Bu sayede yılların vermiş olduğu deneyimle müşterilerine yönelik ekonomik araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına ekonomik, spor, lüks ve klasik araçları ekonomik fiyatlara kiralamaktadır. Sizlerin yapmanız gereken tek şey ehliyet ve kimliğinizle kiralama ofisine gidip aracı seçmeniz yeterli olacaktır. Aracı seçtikten sonra fiyat konusunda anlaştığınızda kiralama sözleşmesini imzalamanız yeterli olacaktır. Bu sayede istediğiniz süre boyunca araca sahip olabilirsiniz. İstanbul Oto Rental’a aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Oto Rental sadece Sabiha Gökçen kiralık araç olarak hizmet vermemektedir. Pendik, Maltepe, Kartal, Tuzla olmak üzere çevre ilçelere de kiralık araç hizmeti vermektedir. Sabiha Gökçen araç kiralama hizmeti almak istediğinizde de irtibata geçebilirsiniz.

Merkez : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Newista Residence No: 84 A Blok Kat: 4 Daire: 28 Esenyurt – İstanbul

Anadolu Şube : Sabiha Gökçen Havalimanı 34906, Pendik – İstanbul

Avrupa Şube : İstanbul Havalimanı Tayakadın Mah. Terminal Cad. 34283, Arnavutköy – İstanbul

Telefon 1 : 0212 853 41 75

GSM No : 0533 023 19 72

Email : istanbulotorental@outlook.com.tr