Medetoğlu Uluslararası Taşımacılık

Medetoğulları Nakliyat
Medetoğulları Nakliyat

MEDETOĞULLARI Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat Limited Şirketi 1996 Yılından bu yana geniş tır filosu ve dünyanın dört bir yanında bulunan kendi acenteleri sayesinde kara yolu, deniz yolu, nehir yolu, demir yolu, hava yolu Forwarding ,Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo taşıma yöntemlerini kullanarak multimodal taşımacılık konusunda sektörde fark yaratmaktadır. 1954 Yılından beri süregelen nakliye sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübemizi büyük bir kararlılıkla 1996 yılında aile şirketi olarak Asım MEDETOĞLU tarafından kurup o yıldan bu yana C–2 yetki belgesi, yetki ve sorumluluğunda nakliye sektöründe her geçen gün büyüyerek hizmet verdik.
Firmamız temel olarak 2 farklı araç filosu ile hizmet vermektedir.

1- AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, İRAN ve TÜRKMENİSTAN ülkelerine 67 adet tamamen uydu takip sistemli öz mal araçlarımız ile İthalat, İhracat, Komple, Parsiyel, Proje ve Ağır Makina taşıma hizmeti.

2- RUSYA, KAZAKİSTAN ve UKRAYNA ülkelerinden ithalat taşımalarımızla ithalatçı ve nakliyeci firmalara acentelik hizmeti vererek 2013 yılında 21 adet tamamen uydu takip sistemli öz mal ve kiralık araçlarımız ile İthalat, İhracat, Komple, Parsiyel, Proje ve Ağır Makina taşıma hizmeti.

3- İstanbul da, bulunan ofisimiz de konusunda uzman kadrosu ve dünyanın birçok ülkesindeki lider iş ortaklarıyla, üretici, ihracatçı ve ithalatçılara ürünlerinin deniz yolu konteyner ile taşınması için en doğru ve ihtiyaca uygun çözümü sunmaktadır.