İnegöl Leon Country Koltuk Takımı

Leon Country Koltuk Takımı

Ev Dekorasyonunda kullanılan mobilyalar geçmişi günümüz ve geleceği birleştiren gerçek bir kültürler arası bir köprü görevi yapan tasarlanmış mobilyalar kültürel gelenek ve teknik donanım ve olağanüstü kaliteli malzeme yüksek düzeyde modern üretim yöntemleri ile birlikte kombine edilmiş ulusal anlamda el sanatları şeklinde Japon ve Fransız mimarisini yansıtan Mobilya imalatı anlamında büyük bir performans ile ilginç bir fikir ev, ofis gibi iç süslemeleri edebilmektedir…

Geçmişten günümüze Yeni ürünlere kazandırılan dikiş ve düğme çektirme detaylarıyla modernlik havasında tasarlanmış olan İnegöl mobilya ve İnegöl koltuk takımları estetik bir çizgiye sahip olma özelliği kazandırılmıştır. Üçlü koltuk ve berjer ünitelerinde kullanılabilen rahat bir oturum sağlanmış olan üst düzey konfor ve ergonomiye sahip ürünler olması geçmişin ve geleceğin yansımaları olmuştur.

İinegöl mobilyası ile ünlü bir firma olan İnegöl Mobilya Vadi mobilya mağazası; müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak, konforlu ve özel tasarım ürünleri ile gönülleri fethetmeyi başarmıştır. İnegöl Mobilya Vadi; koltuk takımları, köşe koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odaları gibi bir çok kategoride yüzlerce ürüne sahiptir.

İnegöl mobilya koltuk takımları son moda ve trendlere uygun olarak üretilmektedir. Hem kalitesi hem de her bütçeye uygun olarak onlarca ürün bulabilmeniz mümkün.

Ürün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından oluşmaktadır. Kullanılan kumaş en yüksek kalitede üretilmiş kesinlikle kansorejen içerik barındırmamaktadır. Country Model koltuk veya mobilya severler için İnegöl Mobilyası en iyi seçenekleri gözler önüne sermektedir.

Tanıtımını yaptığımız üründe isterseniz tek parçalar halinde satın almanız mümkün country modellerini başka koltuk tasarımları ile de harman olarak kullanabilirsiniz çok klasikçi değilseniz eğer spor şık tasarımlar yapmanız da mümkündür.

Ürüne sahip olmak için müşteri temsilcileri ile görüşmeniz yeterli. Türkiye’nin her yerine yalnızca mobilya taşımacılığı yapan uzman firmalar tarafından getiriliyor.

Kredi Kartına 9 Taksit veya Kapıda Ödeme seçenekleri de Mevcut Bu fırsat Kaçmaz Leon Country Koltuk Takımı  Ürün Fiyatı : 10,950 TL

İLETİŞİM
Mahmudiye Mah, Ertuğrul Gazi Cd. No:86/8, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com