Ekspertiz Hizmetinde Dr Oto Ekspertiz

Ekspertiz Hizmetinde Kalite
Ekspertiz Hizmetinde Kalite

Ekspertiz Hizmetinde Kalite arıyorsanız hemen Dr Ekspertiz ile iletişime geçiniz. Dr oto ekspertiz; Ümraniye oto ekspertiz firması Ümraniye merkezli olup Ümraniye ve çevre ilçelerine ekspertiz hizmeti gerçekleştirmektedir. Hatta ekspertiz denildiği zaman akla gelen ilk şey araba alım satımı işlemlerinde detaylı incelemelerin yapılmasıdır. Dr ekspertiz de sizlerin bu evrelerde gidip aracı göstererek ilgili tüm alanlarına detaylı çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle son teknolojik cihazlarla arabanın içi dışı nasıl hasar durumu varsa rapor halinde sizlere yazılı ve sözlü olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda kullanılan araç gereçlerin son teknoloji olması ve en hassas gözle görülemeyen hataları tespit etmesi alanında uzman kişiler tarafından bu işlerin yapılması artı olanak sağlamaktadır.

Dr Oto Ekspertiz

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz‘i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Ekspertiz Hizmetinde Kalite

Dr oto ekspertiz; en profesyonel araç ekspertizi ve testleri kısa süre içinde yapılıp rapor ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı ekspertiz raporu sayesinde aracın tüm geçmişi ile ilgili bilgiyi kolaylıkla edinebilirsiniz. Bu sayede aracı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz. Özellikle aracın incelenmesinde Dyno testi, motor testleri, boya kaporta testi, arıza elektronik ve mekanik gelişmiş testler yapılmaktadır. Kesinlikle testler alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

En iyi ve en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile bilgisayar ortamında alınan detaylı test sonuçları, sizler için en sade ve anlaşılır dilde raporlanarak sözlü ve yazılı olarak sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır. Detaylı bilgi için Dr oto ekspertiz size en yakın bayileri ile irtibata geçebilirsiniz.