Ev Dekorasyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ev Dekorasyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Ev Dekorasyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ev Dizaynı İçin Nelere Dikkat Edilmelidir ?
Ev dizaynı yaparken yapılacak alanının ölçülerine güneş alıp almadığına yani ışığına iyice bakılmalıdır küçük alanlarda köşe koltuklar kullanılmalı yemek alanı farklı bir alana ayrılmalıdır. Geniş alanlarda trendi yakalamak adına koyu renkler kullanmalı dar alanlarda gri beyaz bebek mavi gibi tonlamalar kullanmalısınız..

Salon Dekore ederken Yapılması Gerekenler

Öncelikle Salon dekore ederken yapılması gerekenlerden biri de duvar ve zeminin birbirine uyumudur. Perde Halı gibi aksesuarlar evinizin diğer tamamlayıcılarıdır. Bu nedenle hepsi özenle seçilmelidir. Led ışıkları kullandığınız her alanda göz alıcı hava yaratabilirsiniz hem estetik hemde zengin bir görüntü elde etmeniz de mümkün aynı zamanda dolayısı ile salonunuzda kullanacağınız bu tarz uygulamalar ve ışık sistemleri ile hem yeni trendi yakalamış hemde modern bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Duvarlarınızda ise farklı desenlerde duvar kağıtları kullanabilir ortama tarz ve ince dokunuşlar ile detaylar vererek farklı dekorasyonlar yapmış olacaksınız. Son olarak farklı aksesuar kullnaımları sarkıt avizeler metalik dokunuşlarda tercih edebilirsiniz. Duvarınızda farklı boyutlarda ingiliz desenli çerçeveler ve içerisinde şık resimler ekleyebilir yada aile fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz.

Duvarlarda yapacağınız bu ve bunun gibi dokunuşlarınız ile mobilyalarınız ile uyumu yakalayabilir tamamlayıcılık sağlayabilirsiniz.

Evinizi Yenilemek modern ve tasarım ürünleri bir araya toplamak istiyorsanız İnegöl Mobilyası tercih edebilirsiniz birbirinden şık inegöl koltuk takımları ürünlerini inceleyerek ufkunuzu genişletebilir harika fırsatlar yakalayabilirsiniz.